ورود / ثبت نام

ورود

پاک کردن ناتیفیکیشن ها از طریق 3 دی تاچ

پاک کردن ناتیفیکیشن ها از طریق 3 دی تاچ

خیلی ها معتقدند که اپل میتوانست از ۳D Touch در قسمت ناتیفیکیشن سنتر نیز بهره‌ی بیشتری ببرد و قابلیت های جدیدی را بر مبنای آن ایجاد کند؛ اما اینگونه نشده است و ۳D Touch در قسمت ناتیفیکیشن سنتر هیچ کاربردی ندارد و باعث انجام کار خاصی نمیشود. البته این قسمت مربوط به اپل است و حالا باید سراغ قسمت مربوط به توسعه دهندگان توییک های سیدیا برویم.

به تازگی توییکی با نام طولانی ۳D Touch to Clear Notifications عرضه شده است که همانطور که نام آن توضیح میدهد، این قابلیت را در اختیار کاربران میگذارد که با استفاده از لمس بافشار بر روی قسمت ناتیفیکیشن سنتر، تمام پیام ها، ناتیفیکیشن ها و موارد موجود در آنرا به یکباره حذف کنند. این توییک بعد از نصب، نیاز به هیچگونه تنظیمات اضافه ای ندارد و به طور مستقیم قابل استفاده است.

موارد موجود در ناتیفیکیشن سنتر نیز تفاوتی ایجاد نمیکنند و با یک لمس بافشار در هر قسمت از ناتیفیکیشن سنتر، تمام آنها برداشته میشوند. البته توجه داشته باشید که برای استفاده از قابلیت های این توییک، لازم است یکی از دیوایس های آیفون ۶اس یا ۶اس پلاس را داشته باشید و سپس میتوانید آنرا به طور رایگان و از سورس بیگ باس (BigBoss) دریافت و نصب نمایید.

امتياز دهيد:
2
با Letter Sealing امنیت مکالمات خود در لاین را بال...
WiFi Assist اپل را راهی دادگاه کرد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.