ورود / ثبت نام

ورود

پیش فروش 50/000 دستگاه آیفون در خانه سامسونگ در چند دقیقه

پیش فروش 50/000 دستگاه آیفون در خانه سامسونگ در چند دقیقه

طبق گزارش خبرگزاری کره‌ای یونهاپ نیوز؛ پیش فروش ۲ آیفون جدید در کره جنوبی  تنها در عرض چند دقیقه انجام گرفت! سه اپراتور مخابراتی بزرگ این کشور SK Telecom، KT و LG Uplus که یکی از بخش‌های کمپانی بزرگ ال‌جی است و دومین سال است که اقدام به ارائه دستگاه آیفون می‌کند، این پیش فروش را برگزار کرده‌اند.

اپراتور KT اعلام کرده است که پیش فروش در دقیقه اول بیش از ۱۰٫۰۰۰ دستگاه بود و در کمتر از ۱۰ دقیقه به ۵۰٫۰۰۰ دستگاه رسید. پس از آن پیش فروش متوقف شد و در دور دوم ادامه یافت.

یک مقام رسمی در KT گفته است که:

"ما در حال تجربه یک اتفاق شگفت انگیز هستیم. انتظار ما حداقل ۳۰ دقیقه برای فروش ۵۰٫۰۰۰ دستگاه اول بود. در این پیش فروش به ویژه تقاضای زیادی برای رنگ رز گلد وجود داشت."

اپراتور SK Telecom نیز پیش فروش را در عرض ۳۰ دقیقه انجام داد و از دادن اطلاعات دقیق‌تر امتناع ورزیدند.

LG Uplus نیز پیش فروش را پس از ۵ دقیقه به اتمام رساند.

مشتریان وفادار اپل این بار نیز علاقه خود را به این برند ثابت کردند که آمار جالب توجه فروش در کره جنوبی در کنار دیگر رکوردهای فروش نسل اخیر آیفون نشان دهنده این امر است.

با توجه به اینکه کره جنوبی کشور سازنده سامسونگ می‌باشد، این آمار می‌تواند زنگ خطری برای او باشد، سامسونگ و ال‌جی گوشی‌های اخیر خود را برای رقابت با دیگر گوشی‌های هوشمند به خصوص اپل با قیمت‌های پایینی عرضه کرده است که شاید باز هم دست به کاهش قیمت بزند!

امتياز دهيد:
3
حالت کم مصرف را در Control Center فعال کنید
مصاحبه با تیم کوک در رابطه با صنعت خودرو سازی

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • مهمان - amin

    الجی بله با قیمت پایین تر عرضه می کنه ولی سامسونگ قریبا با قیمت آیفون پرچمدار سری گلکسی شو معرفی می کنه و بعد قیمت کاهش می ده این کار به خاطر این نیست که برای رقابت با اپل کاهش قیمت بده برا اینکه مثل اپل فک نمی کنه همچی سوده!

    0 پاسخ

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.