ورود / ثبت نام

ورود

رفع مشکل پوشش ضد بازتاب نور در مک بوک

رفع مشکل پوشش ضد بازتاب نور در مک بوک

اگرچه نمایشگر مک بوک ها “مات” نیست اما اپل از پوششی بر روی آنها استفاده می کند که از بازتاب نور تا حد زیادی جلوگیری شود. در ماه های گذشته اما برخی از کاربران گزارش داده بودند که این لایه، مخدوش شده و ظاهر بدی به مک بوک آنها بخشیده است.

این مشکل بیشتر در مک بوک پروهای شرکت مورد بحث دیده شده و حالا اپل قصد برگزاری برنامه ای تحت عنوان کیفیت سنجی را در فروشگاه های فیزیکی خود دارد که بر اساس آن، به تعمیر نمایشگر مک بوک ها خواهد پرداخت.

در صورتی که کمتر از سه سال از زمان خرید مک بوک گذشته باشد، اپل محصولی که با مشکل مورد بحث مواجه شده را به شکل رایگان تعمیر خواهد کرد.

به زودی در وب سایت این شرکت بخشی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت که بتوانند قرار ملاقاتی را با اپل استور نزدیک به محل زندگی خود تنظیم کرده و سپس مشکل را حل کنند. لازم به ذکر است که در ماه های گذشته تا کنون به شکل آنلاین بیش از ۶ هزار کاربر مک بوک داشتن چنین مشکلی را تایید کرده و خواستار پیگیری اپل شده بودند.

این مشکل بیشتر زمانی ایجاد می شود که مک بوک، تحت فشار قرار گیرد چرا که فاصله میان نمایشگر، کیبورد و ترکپد دستگاه در زمان بسته بودن دستگاه، بسیار کم است و با اندکی فشار، با هم برخورد خواهند داشت. در این میان البته کاربرانی که از بسته های گارانتی اپل با نام «AppleCare» استفاده کرده بودند به شکلی سریع تر و بدون پرداخت هزینه می توانند از طریق اپل استور به رفع مشکل اقدام نمایند.

رفع مشکل پوشش ضد بازتاب نور در مک بوک

رفع مشکل پوشش ضد بازتاب نور در مک بوک

رفع مشکل پوشش ضد بازتاب نور در مک بوک

رفع مشکل پوشش ضد بازتاب نور در مک بوک

امتياز دهيد:
2
ارسال اطلاعات از آیفون به آیپد با استفاده از کابل
اپل محکوم به پرداخت 234 میلیون دلار جریمه به دانشگ...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.