همچنان توییک ها با آی او اس 9 سازگار نشده اند

همچنان توییک ها با آی او اس 9 سازگار نشده اند

همچنان توییک ها با آی او اس 9 سازگار نشده اند

تیم پانگو را باید بزرگترین نعمت حال حاضر دنیای جیلبریک دانست. همانطور که ساعتی پیش نوشتیم، جیلبریک آی‌اواس ۹ نیز از سوی این تیم قدرتمند منتشر شد. معمولاً پس از انتشار خبر جیلبریک و آموزش انجام آن، تا مدت‌ها خبر سازگارشدن توییک‌ها و ابزارها را می‌شنویم. یکی از مهم‌ترین ابزارها، Cydia Substrate است که بسیاری از توییک‌ها بر پایه‌ی آن نوشته شده‌اند. سایوریک، سازنده‌ی سیدیا، که Cydia Substrate را نیز توسعه داده است، با کمترین فوت وقت این ابزار را برای سازگارشدن با آی‌اواس ۹ آپدیت کرد. ویرایش جدید Cydia Substrate که به نسخه‌ی ۰.۹.۶۰۰۰ ارتقا یافته است، قادر به نصب و اجرا روی آی‌اواس ۲ تا آی‌اواس ۹ است.

البته سایوریک در توضیحات آپدیت نوشته است که در این نسخه تغییرات داخلی بسیاری رخ داده است. اگر واقعاً چنین چیزی صحت داشته باشد، مشخص است که او از مدت‌ها قبل از عرضه‌ی جیلبریک آی‌اواس ۹ باخبر بود و آپدیت Cydia Substrate را برای هماهنگی کامل با آن توسعه می‌داد.

همچنان توییک ها با آی او اس 9 سازگار نشده اند

این خبر به چه معناست؟ با آپدیت‌شدن Cydia Substrate، راه برای سازگارشدن بسیاری از توییک‌ها هموار می‌شود. اما توجه داشته باشید که سازگاری Cydia Substrate با آی‌اواس ۹ به معنای سازگارشدن توییک‌ها نیستند. بنابراین اگر روی نسخه‌ی جیلبریک‌شده‌ی آی‌اواس به سر می‌برید، توصیه می‌کنیم که مدتی صبر کنید و پس از سازگارشدن کامل توییک‌های محبوبتان به سمت آی‌اواس ۹ و جیلبریک آن بروید. اگر هم روی آی‌اواس ۹ هستید و مشتاق جیلبریک، توصیه می‌کنیم که حداقل چند روز صبر کنید تا ابزارهای اساسی دنیای جیلبریک برای نسل ۹ آی‌اواس سازگار شوند و پایداری کافی را به ارمغان بیاورند.

امتياز دهيد:
3
آموزش کامل جیلبریک آی او اس 9
اپل محکوم به پرداخت 862 میلیون دلار جریمه شد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.