رد کردن پیشنهاد جابز توسط استیو وازنیک در سال 2011

رد کردن پیشنهاد جابز توسط استیو وازنیک در سال 2011

رد کردن پیشنهاد جابز توسط استیو وازنیک در سال 2011

استیو وازنیک در مصاحبه اخیر خود با بلومبرگ می گوید استیو جابز در سال ۲۰۱۱ پیشنهاد بازگشت وی به اپل را مطرح کرده است، پیشنهادی که البته وازنیک به آن دست رد زد.

عضو بنیان گذار اپل بدون فاش کردن جزئیات چندانی از دلایل خود برای رد این پیشنهاد، ادامه می دهد: «در پاسخ جابز گفتم این کار برای من مناسب نیست و زندگی فعلی خود را نیز می پسندم».

هرچند تردیدی وجود ندارد که وازنیک خارج از اپل هم به اندازه کافی زندگی مناسبی دارد، اما با این حال برای کاربران بسیاری سوال است که چرا وی به حضور در مراسمی مثل افتتاح فروشگاه های این شرکت بسنده می کند و مسئولیت های جدی تری بر عهده او نیست.

وازنیک ضمناً در این مصاحبه به فیلم جدید Steve Jobs می پردازد و در مورد آن می گوید، همه اتفاقات به تصویر کشیده شده حقیقی نیستند و هیچکدام از مکالمه های من و جابز در فیلم، در واقعیت وجود نداشته اند.

وی همچنین می گوید صحنه درگیری وی با جابز هم حقیقت ندارد، سکانسی که یکی از مهیج ترین قسمت ها به شمار می رود و بخش مهمی از تبلیغات فیلم نیز به نمایش آن اختصاص داده شده بود.

البته وازنیک اعتراف می کند در واقعیت بسیار علاقه مند بوده چنین حرف هایی را به جابز بزند و بازیگر فیلم در حقیقت حرف دل او را به زبان می آورد.

امتياز دهيد:
2
معرفی نسل جدید موس, ترک پد و کیبورد توسط اپل
جیلبریک آی او اس 9 توسط Pangu

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.