ورود / ثبت نام

ورود

اضافه کردن اموجی های محبوب به کیبورد با توییک Mimoji

اضافه کردن اموجی های محبوب به کیبورد با توییک Mimoji

یکی از تغییراتی که اکثریت قریب به اتفاقمان از آن استقبال می‌کنیم، افزوده‌شدن بخشی به کیبورد اموجی برای نگه‌داشتن اموجی‌های پراستفاده‌ی خودمان در آن است. در کیبورد اپل صدها اموجی وجود دارد و حرکت بین آن‌ها برای یافتن اموجی مورد نظر کار چندان ساده‌ای نیست. البته اپل این مشکل را با افزودن بخشی تحت عنوان اموجی‌های استفاده‌شده‌ی اخیر کمرنگ‌تر کرده است. اما این بخش نیز عاری از اشکال نیست. اموجی‌های بخش Recents مدام در حال تغییر و گرفتن جای همدیگر هستند و نمی‌توان به آن اتکا کرد. اپل تا به امروز اقدامی در این راستا انجام نداده است. اما این بدان معنا نیست که توسعه‌دهندگان دنیای جیلبریک نیز بیکار نشسته‌اند. توییک جدید Mimoji برای رفع همین نیاز توسعه داده شده است.

توییک Mimoji پس از نصب‌شدن، بخش Favorites را جایگزین بخش Recents می‌کند. برای تعیین اموجی‌های منتخبتان، نیاز است که پس از نصب توییک به بخش تنظیمات آن در Settings بروید. در بخش تنظیمات توییک، علاوه بر گزینه‌ای برای فعال / غیرفعال‌کردن توییک، گزینه‌ای نیز برای تعیین اموجی‌های محبوب خواهید یافت.

اضافه کردن اموجی های محبوب به کیبورد با توییک Mimoji

اضافه کردن اموجی های محبوب به کیبورد با توییک Mimoji

نکته‌ی جالب در مورد Mimoji این است که می‌توانید رنگ پوست پیشفرض اموجی‌هایی که می‌خواهید به بخش Favorites اضافه کنید را نیز تعیین کنید. همانطور که می‌دانید در نسخه‌های جدید آی‌اواس امکان انتخاب رنگ پوست نیز در اختیارتان گذاشته شده است که این موضوع برای برخی کاربران دردسر ایجاد کرده است. Mimoji به معنای واقعی موجب صرفه‌جویی در وقت می‌شود و شما را با گزینه‌های اضافی نظیر تعیین رنگ پوست درگیر نمی‌کند.

اضافه کردن اموجی های محبوب به کیبورد با توییک Mimoji

در صورتی که به کارکرد توییک علاقه‌مند شده‌اید، می‌توانید آن را به قیمت ۹۹ سنت از سورس بیگ‌باس خریداری و نصب کنید. اگر امکان خرید برایتان میسر نیست، نسخه کرک‌شده‌ی Mimoji را می‌توانید در سورس‌های ارائه‌دهنده‌ی توییک‌های کرک‌شده پیدا کنید.

امتياز دهيد:
1
غیر فعال کردن Activity در اپل واچ
چگونه با استفاده از 3 دی تاچ در آیفون 6 اس و اس6 ...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.