ورود / ثبت نام

ورود

آی مک 21.5 اینچی با صفحه نمایش 4k

آی مک 21.5 اینچی با صفحه نمایش 4k

اپل تا امروز هیچ آی‌مک ۲۱.۵ اینچی‌ای که مجهز به صفحه نمایش ۴K باشد معرفی نکرده است. اما شایعات حکایت از آن دارند که احتمال رخ‌دادن این اتفاق در آینده‌ای نزدیک بالاست. اواخر ماه جولای، که بازتاب‌های آن تا ماه آگوست نیز ادامه داشت، سرنخ‌هایی از یک آی‌مک معرفی‌نشده و غیررسمی با صفحه نمایش ۲۱.۵ که صفحه نمایشی ۴K داشت در سورس کد نسخه‌های آزمایشی OS X El Capitan دیده شد. در ادامه گزارشی در ماه سپتامبر دیدیم که ادعا داشت اپل در ماه اکتبر آی‌مک جدیدی معرفی خواهد کرد.

در ادامه‌ی این جریان خبری، وبسایت ۹to5Mac به تازگی نوشته است که اپل در حال آماده‌شدن برای معرفی آی‌مک ۴K با صفحه نمایش ۲۱.۵ اینچی در هفته‌ی آینده است. بر اساس اطلاعاتی که در گزارش آمده است، این کامپیوتر جدید از روز سه‌شنبه ۱۳ اکتبر در خرده‌فروشی‌ها حاضر شده و تا پیش از نوامبر، تنها تعداد محدودی از آن به بازار عرضه خواهد شد.

از نظر ظاهری، آی‌مک‌های ۴K کاملاً شبیه به نمونه‌های ۲۱.۵ اینچی غیر ۴K خواهند بود. در گزارش مذکور آمده است که روی این مدل‌ها سیستم عامل OS X El Capitan به طور پیش‌فرض نصب‌شده خواهد بود. جای تعجب ندارد که در این گزارش می‌خوانیم قیمت مدل ۴K نسبت به مدل غیررتینای آی‌مک ۲۱.۵ اینچی بیشتر خواهد بود.

امتياز دهيد:
2
انتشار نسخه بتای TVOS توسط اپل
سیستم CarPlay اپل جایگزین سیستم Android Auto در ما...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.