رفع مشکلات آفیس در OS X El Capitan توسط مایکروسافت

رفع مشکلات آفیس در OS X El Capitan توسط مایکروسافت

رفع مشکلات آفیس در OS X El Capitan توسط مایکروسافت

شاید به یاد داشته باشید که چند روز پیش برایتان از مشکلات آفیس ۲۰۱۶ مک با OS X El Capitan گفتیم. سیستم عامل نسل جدید OS X El Capitan به تازگی از وضعیت آزمایشی خارج شده و به طور عمومی توسط کاربران روی کامپیوترهای مک نصب شده است. معمولا طی دوره‌ای که OS X El Capitan به صورت آزمایشی در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌گیرد، سازندگان اپلیکیشن و بازی تولیدات خود را با این نسخه سازگار می‌کنند. اما طبیعی است که برخی از توسعه‌دهندگان نیز به دلایل مختلف این موضوع را جدی نگیرند و با عرضه‌ی نسخه‌ی عمومی نسل جدید و بروز ناسازگاری‌ها، اپلیکیشن آن‌ها از کار بیفتد. این همان اتفاقی است که مابین OS X El Capitan و آفیس ۲۰۱۶ مک رخ داده است.

رفع مشکلات آفیس در OS X El Capitan توسط مایکروسافت

با شکل‌گرفتن جریان‌های خبری حول این موضوعات، طبیعی است که شرکت مایکروسافت از موضوع آگاه شود و برای رفع مشکلات تلاش کند. طبق اعلام رسمی این شرکت، مهندسین مایکروسافت سخت در تلاش هستند تا مجموعه‌ی آفیس ۲۰۱۶ را با جدیدترین نسل از سیستم عامل OS X هماهنگ کنند. در همین راستا مایکروسافت نوشته است:

آگاه هستیم که برخی از کاربران مشکلاتی را به هنگام استفاده از آفیس مک ۲۰۱۶ روی OS X El Capitan تجربه می‌کنند. ما به طور فعالی در حال همکاری با اپل برای حل این مشکلات هستیم. تا زمانی که راه‌حل‌ها توسعه داده شوند، پیشنهاد می‌کنیم که به کمک Microsoft AutoUpdate آخرین نسخه‌ی آفیس مک را روی کامپیوترتان نصب کنید.

امتياز دهيد:
1
خرید 81 هزار متر زمین توسط اپل
تلاش برای توقف فیلم استیو جابز توسط همسرش

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.