آیفون ارزان قیمت

آیفون ارزان قیمت

آیفون ارزان قیمت

در روز ۱۸ شهریور و در کنفرانس بزرگ سالانه‌ی اپل؛ هر لحظه منتظر بودیم که تیم کوک از مدل دیگری نیز در کنار آیفون ۶اس و ۶اس پلاس رونمایی کند؛ آیفون ۶سی. اما این انتظار به واقعیت مبدل نشد و کنفرانس تنها با معرفی دو مدل از آیفون ها به اتمام رسید. آیفون ارزان قیمت تر یا همان نسل C، آیفون هایی هستند که با مدل ۵سی آغاز شده اند و خیلی ها میگفتند که این مدل، اولین و آخرین عضو این نسل خواهد بود.

اما به تازگی گزارشاتی منتشر شده است که نشان میدهد اپل هنوز هم این ایده را رها نکرده است. Ananda Baruah از آنالیزورهای تشکیلات Brean Capital در ایالات متحده معتقد است که آیفون ارزان قیمت بعدی، در بهار سال آینده رونمایی خواهد شد. او ادعا میکند که اپل هم اکنون درحال کار بر روی تولید این آیفون است و این مدل دارای ابعاد یکسان با آیفون ۶ و از جنس فلز ساخته خواهد شد.

آیفون ارزان قیمت

هرچند که در مورد قطعات داخلی و امکانات این آیفون که احتمالا ۶سی نام بگیرد، هیچ صحبتی به میان نیامده است؛ اما با توجه به گزارشات، شایعات و پیش بینی ها انتظار میرود که آیفون ۶سی با قطعاتی مشابه آیفون ۵اس و کمی بالاتر، با بدنه‌ی فلزی (به احتمال کم پلاستیکی) و با قیمتی کمتر از آیفون ۶ به بازار عرضه شود.

با توجه به اینکه هنوز هم کاملا مشخص نیست که اپل آیفون ۵سی را به عنوان یک شکست قلمداد میکند یا خیر، نمیتوانیم نتیجه بگیریم که آیا اپل آیفون ۶سی را عرضه خواهد کرد یا خیر. با توجه به اهدافی که گفته میشد اپل برای آیفون ۵سی دارد (از جمله افزایش فروش مدل ۵اس به طور نامحسوس)؛ به نظر میرسد آیفون ۶سی نیز به عنوان یک طرح حمایتی از آیفون های ۶اس و ۶اس پلاس مطرح خواهد شد.

امتياز دهيد:
1
تبدیل شدن آیفون 6 اس به آیفون 5 اس در هنگام فعال ک...
قابلیت Split View در آپریت جدید OS X El Capitan

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.