ورود / ثبت نام

ورود

بلاک کردن تماس ها با توییک Sentinel

بلاک کردن تماس ها با توییک Sentinel

سیستم عامل آی او اس قابلیتی را در اختیار کاربران گذاشته است که آنها میتوانند با استفاده از آن، تماس های دریافتی از سوی شماره های خاصی را بلاک کنند. قابلیت بلاک کردن تماس ها مخصوصا برای افرادی که مزاحم تلفنی دارند یا شماره شان توسط افراد خاصی به طور مکرر گرفته میشود، بسیار کاربردی است.

اما به تازگی توییکی در سیدیا عرضه شده است با نام Sentinel که چند امکان کاربردی بیشتر را به Call Block پیشفرض آی او اس اضافه میکند. بعد از اینکه این توییک را نصب کردید، میتوانید در بخش تنظیمات آن در نرم افزار Setting، ویژگی های مختلفش را فعال یا غیرفعال کنید.

اولین قابلیت توییک Sentinel این است که اجازه میدهد لیستی از شماره های بلاک شده را داشته باشید و ببینید که آنها در طول مدت زمانی که بلاک بوده اند، چندبار و در چه تاریخ و زمانی با شما تماس گرفته اند. جالب اینجاست که شما میتوانید تعیین کنید که وقتی یک شماره‌ی بلاک شده با شما تماس میگیرد، یک ناتیفیکیشن دریافت کنید، یا یک ویبره، یک بنر هشدار و یا یک هشدار صوتی بر روی آیفون تان نمایش داده شود.

بلاک کردن تماس ها با توییک Sentinel

قابلیت جالب دیگر این توییک این است که شما میتوانید مجموعه ای از شماره ها که ابتدای مشترک دارند را بلاک کنید؛ یعنی مثلا تمام شماره هایی که با ۰۹۱۲۱۲۳۴ شروع میشوند را بلاک کنید. با اینکار دیگر افرادی که شماره های متعددی دارند که تنها چند رقم آخرشان فرق میکنند، نیز نمیتوانند بلاک را دور بزنند و با شما تماس بگیرند.

این قابلیت ها به همراه امکان بلاک کردن تمام شماره هایی که در لیست مخاطبان شما ذخیره نشده اند، مهمترین امکاناتی هستند که توییک Sentinel در اختیارتان میگذارد. برای نصب این توییک کافی است نام آنرا در سیدیا جستجو کنید و آنرا از سورس بیگ باس دریافت نمایید؛ قیمت آن هم ۱٫۹۹ دلار است.

امتياز دهيد:
2
سیری به دستیاری قدرتمندتر تبدیل میشود
مشکلات جزئی در آیفون 6 اس و 6 اس پلاس

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.