ورود / ثبت نام

ورود

مشکل بازگردانی اطلاعات از آی کلود در آیفون 6 اس

مشکل بازگردانی اطلاعات از آی کلود در آیفون 6 اس

خیلی از کاربران آیفون ۶اس و ۶اس پلاس در سراسر جهان با مشکلی عجیب روبرو شده اند. این دسته از کاربران وقتی که تلاش کرده اند اطلاعات قبلی خود از بکاپی که با استفاده از حساب iCloud خود گرفته بودند را به آیفون جدید خود منتقل کنند، این اتفاق برایشان رخ داده است. این باگ باعث میشود صفحه‌ی نمایشگر در نرم افزارهای پیشفرض آی او اس از جمله Wallet, Weather, Watch, Calculator و Health زوم شود.

این زوم شدن که نه با بستن برنامه و نه با خاموش و روشن کردن از بین میرود، باعث میشود دکمه های خاصی از این نرم افزارها از صفحه خارج شوند و عملا کار با آنها غیرممکن میشود. گفتنی است که کاربرانی که بکاپ خود را در آیفون ۵، ۵سی و ۵اس گرفته بودند، با این مشکل مواجه شده اند و کاربرانی که از آیفون ۶ و ۶پلاس مهاجرت کرده اند، چنین مشکلی را نداشته اند.

مشکل بازگردانی اطلاعات از آی کلود در آیفون 6 اس

گفته میشود اپل نیز از این مشکل عجیب آگاهی یافته است و درحال رفع این مشکل در آپدیت های بعدی آی او اس ۹ میباشد. گویا کاربرانی که نسخه‌ی بتای آی او اس ۹٫۱ را نصب کرده اند گزارش داده اند که این مشکل در ۹٫۱ برطرف شده است.

درحال حاضر تنها راه حلی که برای کاربرانی که این مشکل برخورده اند، توصیه میشود، این است که آیفون خود را کاملا ریست کنند و دوباره آنرا به عنوان یک آیفون جدید راه اندازی نمایند.

این کار از طریق رفتن به مسیر Settings -> General -> Reset -> Erase All Content And Settings میتواند مشکل را حل کند. البته غیرفعال کردن قابلیت زوم از تنظیمات نیز میتواند مشکل مربوط به اپ Wallet را حل کند، اما مشکل در بقیه‌ی نرم افزارها باقی میماند.

 

امتياز دهيد:
3
وصل شدن 2 عدد ریموت کنترل به اپل تی وی
نصب ویندوز به کمک بوت کمپ در OS X El Capitan

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.