رفع مشکل دور زدن قفل لاک اسکرین در آپدیت جدید آی او اس 9.0.2

رفع مشکل دور زدن قفل لاک اسکرین در آپدیت جدید آی او اس 9.0.2

رفع مشکل دور زدن قفل لاک اسکرین در آپدیت جدید آی او اس 9.0.2

اگر به یاد داشته باشید چندی پیش برایتان از باگی در ای‌اواس ۹ نوشتیم که طی فرآیند خاصی، دورزدن باگ لاک‌اسکرین را ممکن می‌کرد. با استفاده از این روش می‌شد دسترسی محدودی به برخی اطلاعات دستگاه پیدا کرد. اطلاعاتی نظیر پیام‌های اپلیکیشن Messages و مخاطبان دفترچه تلفن.

آنطور که در آن زمان اعلام شد، در صورت اشتباه واردکردن رمز برای چندین بار، و صدازدن سیری پیش از واردکردن اشتباه رمز برای بار آخر، می‌شد از این دستیار صوتی برای دسترسی به تصاویر گالری و مخاطبان استفاده کرد. اگر چه قفل به طور کامل باز نمی‌شود و دسترسی به تمامی اپلیکیشن‌ها صورت نمی‌گیرد. اما با همین دو اپلیکیشن نیز می‌توان اطلاعات زیادی را از گوشی استخراج کرد.

اپل خوشبختانه سریعاً وارد عمل شده و این باگ را رفع کرده است.اپل خوشبختانه سریعاً وارد عمل شده و این باگ را رفع کرده است.آپدیت جدید که آی‌اواس را به نسخه‌ی ۹.۰.۲ ارتقا می‌دهد، این نقطه‌ی آسیب‌پذیر را رفع کرده و مانع از چنین دسترسی‌هایی می‌شود. در بخش تغییرات امنیتی آپدیت شب گذشته، به این موضوع اشاره شده و گفته شده است که آیفون ۴اس و مدل‌های بالاتر، آیپاد تاچ نسل پنجم و بالاتر، و آیپد دو و مدل‌های بالاتر از این مشکل مبرا شده‌اند.

امتياز دهيد:
2
آیا آیفون 6 اس و 6 اس پلاس ضد آب است ؟
ناسازگار بودن آفیس 2016 در آپدیت جدید سیستم عامل م...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.