ورود / ثبت نام

ورود

ارسال پیام بدون دخالت دست در واچ او اس 2

ارسال پیام بدون دخالت دست در واچ او اس 2

قبل از عرضه‌ی واچ او اس 2 هیچ راهی نبود که شما بتوانید به طور کامل و بدون اینکه ساعت هوشمندتان را لمس کنید، یک پیام متنی را ارسال کنید. اما در این سیستم عامل، قابلیت ارسال پیام به طور کامل و بدون دخالت دست ممکن شده است و استفاده از آن در خیلی از مواقع که دست تان کثیف است یا به هر دلیلی نمیخواهید ساعت تان را لمس کنید، میتواند بسیار کاربردی باشد.

نحوه‌ی ارسال پیام 

مچتان را بالا بیاورید و عبارت Hey Siri را بگویید تا سیری فعال شود (اینکار از طریق فشار دادن و نگه داشتن چرخنده‌ی دیحیتالی نیز ممکن است)

سپس مانند همیشه، عبارت Hey Siri را بگویید و متن پیام خود را تکرار کنید تا به طور خودکار تایپ شود.

به طور مثال بگویید Hey Siri tell Ali I will call you. در این مرحله به جای Ali، نام مخاطب خود را بگویید و متن پیام را هم بنا به خواسته تان تغییر دهید

ارسال پیام بدون دخالت دست در واچ او اس 2

بعد از اتمام پیام، مچتان را پایین بیاورید. تمام. سیری به طور خودکار پیام را برای مخاطب مورد نظر ارسال خواهد کرد؛ البته در هر مرحله اگر خواستید ارسال پیام را لغو کنید، کافی است بر روی دکمه‌ی Don’t Send تپ کنید

توجه داشته باشید که ارسال پیام بدون نیاز به تایید شما و بعد از اتمام جمله و پایین بردن مچتان انجام خواهد شد. بنابراین توجه داشته باشید که اگر از ارسال پیام منصرف شدید، به سرعت بر روی Don’t Send تپ کنید.

همچنین باید بدانید که متاسفانه این قابلیت تنها برای پیام هایی که به طور مستقیم از صفحه‌ی هوم و یا WatchFace ارسال میکنید، قابل استفاده است و برای پاسخگویی به پیام های قبلی و یا به طور مستقیم در اپلیکیشن Messages، نمیتوانید از این طریق پیامی را ارسال نمایید. البته امیدواریم که اپل امکان پاسخگویی به پیام های قبلی را نیز از طریق این روش ممکن سازد.

امتياز دهيد:
3
چند قابلیت جدید آی او اس 9 قسمت چهارم
مقایسه دوربین ایفون 6 اس با دیگر آیفون ها

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.