باگها و قابلیت های جدید ایکس کد 7.0.1

باگها و قابلیت های جدید ایکس کد 7.0.1

باگها و قابلیت های جدید ایکس کد 7.0.1

روز ۲۴ سپتامبر، یعنی تنها یک روز قبل از عرضه‌ی عمومی آیفون ۶اس و ۶اس پلاس، اپل به طور رسمی اعلام کرد که قابلیت فشرده‌سازی اپلیکیشن‌ها در آی‌اواس ۹ با عرضه‌ی آیفون‌های جدید در دسترس قرار نخواهد گرفت. آن طور که در آن زمان اعلام شد، باگ‌هایی در این تکنیک وجود داشت که آن را مناسب عرضه در آن زمان نمی‌کرد.

باگ مذکور در سیستم بکاپ‌گیری از اطلاعات اپلیکیشن‌ها با آی‌کلاود رخ داده بود. اما از روز ۲۴ سپتامبر تا به امروز، اپل در حال تلاش برای رقع این مشکل است. نتیجه‌ی این تلاش‌ها را در نسخه‌ی جدید ایکس‌کد با ویرایش ۷.۰.۱ می‌بینیم. ایکس کد جدید اخیراً از سوی اپل برای استفاده‌ی توسعه‌دهندگان عرضه شده است و از راه‌رسیدن آن، نوید در اختیار قرار گرفتن قابلیت‌های App Thinning و App Slicing را نیز می‌دهد.

البته باید توجه داشت که در توضیحات آپدیت گفته شده است در نسخه‌ی اخیر باگ‌های مربوط به فشرده‌سازی اپلیکیشن‌ها رفع شده است. در این توضیحات هیچ نامی از آی‌کلاود برده نشده است و از این رو به طور دقیق نمی‌توان گفت که باگ‌های این سیستم در حال حاضر در چه وضعیتی قرار دارند. بنابراین نمی‌توان به طور یقین گفت که نسخه‌ی عرضه‌شده‌ی اخیر ایکس کد استفاده از App Thinning را ممکن خواهد کرد، یا این که باید منتظر آپدیت‌های بعدی و رفع باگ‌های بیشتر بمانیم.

امتياز دهيد:
1
مشکل ژیروسکپ و شتاب سنج در آی او اس 9
آموزش تنظیمات و قطع صدای سیری

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.