ورود / ثبت نام

ورود

آیا آیفون 7 از آیفون 6 اس و 6 اس پلاس مقاوم تر است؟

آیا آیفون 7 از آیفون 6 اس و 6 اس پلاس مقاوم تر است؟

تنها چند روز از تولید و عرضه آیفون 6 اس و 6 اس پلاس میگذرد و همه ی علاقه مندان سرگرم تهیه و لذت بردن از این آیفون هستند. اما اپل در حال تست و کار کردن بر روی پرچم دار بعدی خود یعنی آیفون 7 است.

بنابر گزارش‌های جدید منتشر شده در کشور چین، اپل قصد دارد تا در آیفون ۷ از بدنه‌ای مقاوم‌تر از آیفون ۶ اس که از جنس آلومینویم سری ۷۰۰۰ بود، بهره ببرد. گفتنی است آلومینیوم سری ۷۰۰۰ در صنایع هوا و فضا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آخرین خبرهای منتشرشده در خصوص آیفون ۷ مدعی‌اند که اپل در حال تست بدنه‌ای ضد آب و ضد گرد و غبار برای پرچمدار بعدی خود است. اگر چه آیفون‌های ۶اس و ۶اس پلاس به طور رسمی به عنوان گوشی‌های ضد آب معرفی نشده‌اند، اما همانطور که در خبرهای اخیرخواندیم، تا یک ساعت قادر به دوام آوردن زیر آب هستند. ولی در مورد آیفون ۷ قضیه متفاوت است و اپل قصد دارد به طور رسمی گوشی‌ای ضد آب و گرد و غبار تولید کند.

پست دیگری که در وبسایت Weibo منتشر شده است، مدعی است که اپل در ساخت آیفون بعدی چارچوب فلزی‌ای که در ساخت آیفون ۶ و ۶ پلاس استفاده شده است را به کار نخواهد برد. ماده‌ی جدیدی که احتمالاً اپل به جای فلز به کار می‌برد فعلاً مشخص نیست. البته گفته می‌شود که این شرکت نخستین مدل‌های آزمایشی آیفون ۷ را بر اساس طرح‌های اولیه‌ای که ارائه شده تولید کرده است و در حال تست و ارزیابی آن‌هاست.

آیا آیفون 7 از آیفون 6 اس و 6 اس پلاس مقاوم تر است؟

به علاوه این منبع خبر از تولید نسخه‌ی دو سیم کارته از آیفون ۷ می‌دهد و مدعی است که آیفون ۷ ضد آب همانند گلکسی اس ۶ اکتیو به تعداد محدود عرضه خواهد شد. هر چند بسیار زود است که در مورد آیفون ۷ سخن بگوییم اما قطعا اپل خود را برای معرفی آیفون جدید از همین حالا آماده می‌کند.

 با در نظر گرفتن این که یک سال تا عرضه‌ی آیفون ۷ فاصله داریم، مراحل توسعه و ارزیابی این گجت بدون شک فعلاً قدم‌های اولیه را طی می‌کنند. در روزها، ماه‌ها و حتی سال آینده، خبرهای بیشتری در خصوص این وسیله خواهیم شنید.

امتياز دهيد:
2
چند قابلیت جدید آی او اس 9 قسمت سوم
داغ شدن غیر عادی آیفون 6 اس

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.