ورود / ثبت نام

ورود

فروشگاه اپل با طراحی جدید

فروشگاه اپل با طراحی جدید

پس از چند وقت تعطیلی از ماه ژوئن برای انجام نوسازی کامل، اپل شب گذشته (به وقت ایران) از فروشگاه نو نوار خود در مقر اصلی شرکت، واقع در محوطه‌ی Infinite Loop شهر کوپرتینوی ایالت کالیفرنیا پرده برداشت. این فروشگاه که همجوار محل قرارگیری شرکت است، تنها فروشگاه اپل در دنیاست که محصولاتی نظیر تی‌شرت، دفترچه یادداشت و حتی ماگ‌هایی با لوگوی اپل را می‌توان در آن یافت. البته سایر محصولات نظیر آیفون و مک‌بوک‌ها را نباید از قلم انداخت.

صدها نفر از مردم که تعدادی از آن‌ها ساعت‌ها برای ورود به داخل در صف ایستاده بودند، روز گذشته از این فروشگاه بازدید کردند تا از تمامی زیر و بم طراحی جدید مطلع شوند. کارکنان اپل با این افراد با روی گشاده برخورد کردند و با در اختیارگذاشتن چتر و آب، به آن‌ها در تحمل گرمایی که بیرون از فروشگاه حکم‌فرما بود یاری رساندند. آن دسته از افراد که برای ورود به فروشگاه در صف ایستاده بودند، تی‌شرتی با عنوان Shirt  دریافت کردند که تصویر آن را در زیر می‌بینید:

فروشگاه اپل با طراحی جدید

پیش از این که فروشگاه نو نوار شده و طراحی آن متحول شود، در آن تنها محصولاتی نظیر تی‌شرت و ماگ می‌توانستید پیدا کنید. اما از روز گذشته، این فروشگاه به یک اپل استور تمام عیار تبدیل شده است که تنها نقص آن، نداشتن Genius Bar است. این فروشگاه از این پس در زمینه‌ی فروش آیفون، آیپد، مک‌بوک، اپل واچ، هدفون‌های بیتس و تمامی وسایل جانبی مربوط به این محصولات فعالیت خواهد کرد. البته تنها آن دسته از وسایل جانبی را در این فروشگاه خواهید یافت که توسط شرکت اپل تولید شده‌اند.

فروشگاه اپل با طراحی جدید

در طراحی جدید، هدف نمایش محصولات به شکلی بود که تک تک آن‌ها به چشم بیایند و تمرکز کافی روی آن‌ها انجام بگیرد. همانطور که کارکنان این فروشگاه نیز اذعان دارند، این فروشگاه نخستین اپل استور در آمریکا است که از چنین شیوه‌ای در طراحی بهره برده است.

فروشگاه اپل با طراحی جدید

فروشگاه اپل با طراحی جدید

امتياز دهيد:
3
تاریخچه اپل غول دنیای فناوری
انتشار نسخه بتا سیستم عامل OS X El Capitan

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.