ورود / ثبت نام

ورود

آمار پیش فروش آیفون 6 اس و 6 اس پلاس باز هم رکورد شکن شد.

آمار پیش فروش آیفون 6 اس و 6 اس پلاس باز هم رکورد شکن شد.

باز هم کمپانی اپل، محصولی جدید و رکوردی بی سابقه از آمار پیش فروش این دستگاه!‌

علی رغم پیش بینی های انجام شده مبنی بر عدم استقبال کاربران از سری s آیفون ها توسط کارشناسان دقیق KGI اپل بار دیگر کاربران خود را غافلگیر کرد و قدرت خود را هم که کاربران و هم منتقدان این کمپانی نشان داد. 

ساعاتی پیش اپل به طور رسمی اعلام کرد که آیفون ۶اس و ۶اس پلاس با استقبال گسترده‌ی کاربران مواجه شده اند و پیش فروش این دو محصول بسیار موفق بوده است. اپل همچنین اعلام کرد که تا لحظاتی دیگر و با ادامه‌ی ثبت سفارش ها، رکورد پیش فروش آیفون ها که متعلق به آیفون ۶ و ۶ پلاس میباشد، شکسته خواهد شد. جالب است بدانید که آیفون ۶ و ۶ پلاس به دلیل طراحی انقلابی و افزایش سایز نمایشگر، موفق شده بودند تنها در سه روز، تعداد ۱۰ میلیون پیش خرید را از سوی کاربران دریافت کنند.

حال اپل اعلام کرده است که این رکورد توسط آیفون ۶اس و ۶اس پلاس شکسته خواهد شد و این دو، رکوردداران جدید اپل خواهند بود. همچنین جالب است بدانید که این استقبال گسترده باعث خالی شدن انبارهای اپل شده است و زمان تحویل آیفون به خریداران جدید، به میزان دو تا چهار هفته افزایش یافته است.

البته یکی از دلایلی که باعث این افزایش فوق العاده شده است، این است که امسال برای اولین بار کشورهای چین و نیوزلند نیز به لیست خریداران اولیه‌ی آیفون ها اضافه شده اند و این بازارهای خرید گسترده، به طور محسوسی باعث افزایش سفارش های آیفون ۶اس و ۶اس پلاس شده اند. کشورهایی که کاربران آنها اولین دریافت کنندگان آیفون های جدید خواهند بود، عبارت اند از کشورهای فرانسه، آلمان، چین، نیوزلند، استرالیا، کانادا، هنگ کنگ، ایالات متحده‌ی آمریکا، انگلیس، ژاپن، پورتو ریکو و سنگاپور.

اپل در روزهای آینده احتمالا با برگزاری یک نشست خبری، به طور رسمی آمار دقیقی از تعداد فروش آیفون های ۶اس و ۶اس پلاس را اعلام خواهد کرد.

امتياز دهيد:
7
مقایسه مدلهای مک بوک و قیمت مک بوک های جدید
آی او اس 9 وپنج قدم مهم قبل از آپدیت کردن آی او اس...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.