ورود / ثبت نام

ورود

آیا اپل واچ ضد آب است ؟‌

آیا اپل واچ ضد آب است ؟‌

اولین روزی که محصول فوق العاده اپل با نام اپل واچ در اختیار طرفداران اپل قرار گرفت , سوالی که برای همه افراد مطرح شده بود ضد آب بودن این محصول بود . بسیاری از  کارشناسان پاسخ های مختلفی به این سوال داده اند و تست های زیادی را روی این محصول انجام دادند . پرش داخل استخر از روی سکوی شیرجه , شنا در دریا , قرار دادن اپل واچ درون سطل آب و ... گوشه ای از تست های مختلف روی این محصول بود .

نتیجه همه کارشناسان تقریبا یک جواب است :

به راحتی و با خیال آسوده از اپل واچ در هر جای که دوست دارید استفاده کنید . دوش بگیرید , داخل استخر شنا کنید , به دریا بروید و زیر باران قدم بزنید . هیچ آبی نفوذ نخواهد کرد و هیچ اتفاقی برای اپل واچ رخ نخواهد داد . همیشه در کنارتان خواهد بود .

آیا اپل واچ ضد آب است ؟‌

شایان ذکر است که نباید توقع عملکردی که ساعت هوشنمدتان در خشکی را دارد , در آب هم داشته باشید . قابلیت تاچ و چرخدنده دیجیتالی بسیار کاهش میابد و تقریبا از کار میافتد . به دلیل رسانا بودن آب و شبیه سازی قابلیت تاچ توسط آب , قادر به باز کردن نرم افزار جدید , پاسخ دادن به تماس ها و یا استفاده از نرم افزار سلامتی نخواهید بود . بنابراین قبل از ورود به آب نرم افزارهای مورد نیاز را باز کنید و سپس وارد آب شوید .

امتياز دهيد:
1
تبلیغ جدید اپل [نرم افزارهای خارق العاده]
سامسونگ و باز هم رویای رقابت با اپل این بار با Gal...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.