عملکرد بهتر آیفون نسبت به سامسونگ در اجرای بازی های HD

عملکرد بهتر آیفون نسبت به سامسونگ در اجرای بازی های HD

عملکرد بهتر آیفون نسبت به سامسونگ در اجرای بازی های HD

GameBench گزارشی ارایه کرده است که در آن به بررسی عملکرد گوشی های iPhone 6 و Galaxy S6, One M9 , Nexus 6 در اجرای بازی هایی با کیفیت بالا را می دهد . طی این تست تعداد 10 بازی با گرافیک بالا بر روی گوشی ها نصب و امتحان شد که نتیجه آن حاکی از آن بود که آیفون 6 حدودا 10% عملکرد بهتری را از خود به جای گذاشته است .

آیفون 6 تمامی بازی ها را با کیفیت عالی با حداقل نرخ فریم 30fps و بدون داشتن کوچکترین نقص و با هماهنگی کامل سخت افزار و نرم افزار اجرا کرد . گلکسی S6 با اختلاف بسیار کم رتبه دوم را به خود اختصاص داد . نرخ فریم اجرای بازی در بعضی از بازی ها زیر 30fps بود . HTC One M9 و Nexus 6 به ترتیب رتبه سوم و چهارم را بدست آوردند و عملکرد بسیار ضعیف تری در اجرای بازی ها داشتند .

نکته قابل توجه این است که ممکن است Galaxy S6 بسیاری از بازی ها را در رزولوشن بالاتری نسبت به iPhone 6 اجرا کند . ( 1080 در مقابل 720 پیکسل ) . همچنین، این امکان وجود دارد که برخی از بازی ها بهتر برای یک پلت فرم از دیگری بهینه سازی شده باشند که این موضوع ربطی به کیفیت اجرا ندارد . با این حال آزمایش های انجام شده در دنیای واقعی انجام گرفته است و نتیجه حاکی از برتری آیفون دارد .

ملاک اصلی GameBench بر اساس فریم بر ثانیه است (fps) . بازه fps بین صفر و 60 میباشد . هر مقدار این عدد بالاتر باشد گوشی بازی ها را روان تر و بدون وقفه اجرا خواهد کرد .

عملکرد بهتر آیفون نسبت به سامسونگ در اجرای بازی های HD

امتياز دهيد:
1
اپل نسخه جدید آیتونز را ارایه کرد
قبل از اینکه آیفونتان را بدزدند , این مطلب را بخوا...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.