ورود / ثبت نام

ورود

قابلیت های جدید Photos در iOS 9

قابلیت های جدید Photos در iOS 9

یکی از بخش هایی که بیشترین تغییرات را در آی او اس ۹ دریافت خواهد کرد، اپلیکیشن Photos پیشفرض آی او اس خواهد بود.  در نسخه‌ی بتای آی او اس ۹ قابلیت هایی به این بخش اضافه شده است که در این مطلب قصد داریم آنها را بررسی کنیم :

۱- قابلیت انتخاب دسته‌ای از تصاویر با سوایپ کردن

در آی او اس های قبلی شما میتوانستید تصاویر را تک به تک انتخاب کنید و در نهایت آنها را حذف کنید یا به اشتراک بگذارید. اما در آی او اس ۹ شما میتوانید با سوایپ کردن بر روی دسته‌ای از تصاویر و فیلم ها، یک ردیف یا یک ستون از آنها را به طور یکجا انتخاب کنید.

۲- اضافه شدن نوار Scrubber

این نوار جدید که به پایین صفحه اضافه میشود به شما اجازه میدهد تا هنگام دیدن تصاویر در اندازه‌ی بزرگ، یک پیش نمایش ردیفی از دیگر تصاویرتان را مشاهده کنید و آنها را انتخاب کنید. این قابلیت به خصوص در هنگام انتخاب والپیپر میتواند کمک شایانی به کاربر بکند.

۳- برگشت به صفحه‌ی اصلی با سوایپ کردن

در این قابلیت جدید، شما میتوانید هنگام مشاهده‌ی یک تصویر در اندازه‌ی بزرگ، به پایین صفحه سوایپ کنید تا به صفحه‌ی اصلی تصاویر برگردید؛ چیزی مشابه قابلیت دکمه‌ی Back.

۴- به اشتراک گذاری بیشتر

در آی او اس های قبلی اگر شما بیشتر از ۵ تصویر را انتخاب کنید، قابلیت به اشتراک گذاری غیرفعال میشود؛ اما در آی او اس ۹ شما میتوانید بیش از ۵ تصویر را هم انتخاب کنید و از طریق ایمیل به اشتراک بگذارید.

۵- قابلیت Mail Drop

این قابلیت به کاربر اجازه میدهد تا فایل های تصویری یا دیگر فرمت های با حجم بیش از ۵ GB را از طریق iCloud انتخاب کنید و از طریق ایمیل به اشتراک بگذارید.

 

 

امتياز دهيد:
4
معرفی تله های کلش اف کلنز : Spring trap
تصاویر برگزیده فستیوال عکاسی با آیفون 2015

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.