ورود / ثبت نام

ورود

مدیر عامل شرکت اپل، تیم کوک، از مشتریانش عذرخواهی میکند!

تیم کوک، مدیر عامل شرکت اپل، بابت برنامه Maps در آیفون 5 با iOS 6، از مشتریانش عذرخواهی کرد.

تیم کوک قول داده بود تا شرکتش، تمام تلاشش را برای بهبود وضعیت نقشه ها انجام دهد. ضمنا، او گفته بود که کاربران میتوانند از برنامه های جانبی نقشه نظیر بینگ، مپ کوإست یا ویز ویا گزینه های وب-بیس نظیر نقشه های گوگل و تولیدات نوکیا، استفاده کنند.

طبق اظهارات اخیر تیم کوک، اپل قصد دارد تا از برنامه ای خود این شرکت تولید کرده است برای ارائه خدمات نقشه استفاده کند. چراکه طبق قراردادی که با گوگل داشت، اپل دیگر حق استفاده از راهنمای صوتی را ندارد.

 

مدیر عامل شرکت اپل، تیم کوک، از مشتریانش عذرخواهی میکند!

 

برای خلق برنامه ای پیشرفته و جدید، اپل بنا را بر راهنمای قدم به قدم نقشه، سیستم صوتی، نمای نزدیک و واقعی و تصاویر وکتور (تصاویری که هرگز با زوم کردن برروی آنها، کیفیت تصویر پایین نمی آید و قابل تغییر به هر اندازه ای میباشند) گذاشت. برای خلق چنین برنامه ای، باید از صفر شروع کرد.

ولی همانند تمام برنامه های نوپا، این اثر در ابتدای کار، مشکلاتی دارد. مسیریابی ضعیف، اطلاعات مکانی نادرست و مشکلات رندر تصویر، مشکلاتی است که ممکن است برای این برنامه به وجود آید.

ولی شرکت اپل به کاربرانش قول داده تا برروی این مشکلات کار کند تا هرچه زودتر برطرف شوند. تیم برنامه نقشه اپل، در حال حاضر، بدون وقفه و مرخصی، ملزم به کار برروی این برنامه شده اند.

 

مدیر عامل شرکت اپل، تیم کوک، از مشتریانش عذرخواهی میکند!

امتياز دهيد:
1
رفع ارور فعالسازی هنگام ساخت اپل آیدی
دیتا سنتر جدید و عظیم اپل، در هنگ کنگ بنا خواهد شد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.