مشکل Maps در iOS 6 چیست؟

مشکل Maps در iOS 6 چیست؟

زمانی که به وضعیت فعلی Maps نگاه می کنید، خیلی راحت میتوانید مشکل را پیدا کنید. نمای خیابان و مسیرهای حمل و نقل گوگل از این برنامه حذف شده اند. نمای نزدیک نقشه تا حدی این مشکل را برطرف کرده است ولی این ویژگی برای همه مناطق کار نمیکند.

از آنجا که نمای خیابان گوگل تنها با Adobe Flash قابل مشاهده است، پس داشتن آن در iOS 6، امکان پذیر نیست! پس اگر شما در منطقه ای هستید که دید نزدیک در آنجا پشتیبانی نمیشود، احتیاج به نصب برنامه جانبی دیگری نظیر گوگل ارث دارید تا بتوانید از نمای نزدیک نقشه استفاده کنید.

برای رفع مشکل مسیرهای حمل و نقل نیز سه راه در پیش رو دارید. اولین راه، استفاده از نسخه تحت وب نقشه های گوگل یعنی maps.google.com است. این نسخه مسیرهای ماشین رو، پیاده رو و دوچرخه را مشخص میکند. کاری که اپل به صورت پیش فرض انجام نمیدهد. ولی این نسخه، ترافیک را نمایش نمیدهد و همچنین همانند تمام برنامه های تحت وب، مشکلات خاص خود را دارد.

 

مشکل Maps در iOS 6 چیست؟

 

راه حل دوم، استفاده از برنامه جانبی نظیر روتسی است. و راه حل سوم، این است که صبر کنید تا در آپدیت های آیفونتان، این مشکل برطرف شود!

 

مشکل Maps در iOS 6 چیست؟

 

زمانی که در آیفون 5، میخواهید مسیری را پیدا کنید و نقاط مبدأ و مقصد را تعیین میکنید، آیفون برای یک بار، به شما لیستی از برنامه هایی را که میتواند به شما کمک کند را نمایش میدهد تا بتوانید براحتی، یکی از آنها را دانلود و نصب کنید تا از مسیر حرکت اتوبوس، دوچرخه، ماشین، مترو، قطار و پیاده رو و ... مطلع شوید.

 

مشکل Maps در iOS 6 چیست؟

 

مشکل Maps در iOS 6 چیست؟

 

 

مشکل Maps در iOS 6 چیست؟

 

مشکل Maps در iOS 6 چیست؟

امتياز دهيد:
1
رفع ارور فعالسازی هنگام ساخت اپل آیدی
دیتا سنتر جدید و عظیم اپل، در هنگ کنگ بنا خواهد شد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.