ورود / ثبت نام

ورود

مشکل سنسور اپل واچ با پوست های تاتوشده

مشکل سنسور اپل واچ با پوست های تاتوشده


یکی از کاربران اپل واچ که روی مچ دست خود تاتو دارد گزارش هایی را در سایتهای خبری پست کرده است که به دلیل داشتن تاتو روی دست خود، اپل واچ قابلیت تشخیص و فعالسازی بسیاری از قابلیت ها را ندارد. 

طبق این گزارش وقتی اپل واچ را روی مچ دستی میبندد که دقیقا در آن قسمت تاتو دارد، هنگام بلند کردن دست خود اپل واچ به صورت خودکار روشن و باز نمیشود. قبل از مطرح کردن این موضوع به اپل ساعت را بر روی مچ دیگر خود که تاتو ندارند بسته اند و متوجه شدند همه چیز آنطور که باید کار میکند. 

قابلیت Wrist Detection با سنسورهای نوری کار میکند که در قسمت پشتی اپل واچ‌ جا دارد، این سنسورها همچنین به عنوان تشخیص دهنده میزان ضربان قلب کار میکند، از آنجایی که این تکنولوژی با تاباندن نور قرمز و سبز و تشخیص بازتاب نور از درون پوست میتواند اطلاعات خونی را دریافت کند، هنگامی که صحبت از پوست های خیلی تیره یا رنگ شده به میان میاید این تکنولوژی زیاد کاربردی نخواهد بود. 

با وجود اینکه اپل اعلام کرده در این موارد اپل واچ‌ با تقویت نور تابشی به صورت خودکار این  مشکل را حل خواهد کرد، اما ظاهرا در برخی از رنگها و تاتو با برخی مواد خاص این مشکل پابرجا خواهد ماند. 

یادتون نره حتما مارو دنبال کنید : 

NIC on FaceBook NIC on Google Plus NIC on InstaGram NIC on Twitter

 

مشکل سنسور اپل واچ با پوست های تاتوشده

امتياز دهيد:
4
اپل نرم افزارهایی که فقط ساعت را نشان میدهند تایید...
نکات و ترفند های سیستم عامل مک | شماره ۲

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.