ورود / ثبت نام

ورود

فروش بیش از یک میلیون ساعت اپل در آمریکا در روز نخست سفارش آنلاین

فروش بیش از یک میلیون ساعت اپل در آمریکا در روز نخست سفارش آنلاین

بر اساس اطلاعات شرکت Slice Intelligence، در روز 10 آوریل، همزمان با آغاز خرید اینترنتی ساعت اپل، چیزی حدود یک میلیون دستگاه در ایالات متحده آمریکا فروخته شده است. این شرکت مدعی شده است که حدودا 62% مشتریان نسخه Sport با بند 42mm خاکستری را خریداری کردند و این مدل پرطرفدارترین ساعت در روز نخست بوده است.

slice-track-data-firm.jpg
اطلاعات تخمین زده شده این شرکت بر اساس بیش از 9080 رسید اینترنتی است که به ایمیلهای مشتریان مختلف ارسال شده است. بر این اساس هر مشتری بطور میانگین 1.3 دستگاه سفارش داده و 503.83 دلاربرای هر ساعت هزینه کرده است. همانطور نیز که در نمودار بالا مشاهده می‌شود در زمینه بندهای جانبی نیز پر طرفدارترین بند مشکی Sport با 28% بوده است.

Slice این داده ها را تنها از یک کشور جمع آوری کرده است و انتظار می‌رود که اعداد فروش در هر کدام از این مناطق بطور گسترده‌ای افزیش داشته باشد. برای مثال پیش بینی می‌شود که فروش ساعت اپل در چین از تمامی 9 کشور دیگری که در حال حاضر این محصول را به فروش می‌رسانند بیشتر باشد.

بدیهی است بدلیل محدودیتی که در بدست آوردن این اطلاعات و همچنین محدود بودن به یک کشور است نمی‌توان بطور حتمی به این اعداد تکیه کرد. اپل هنوز نظری در خصوص میزان فروش در روز اول و همچنین صحت اعدا مطرح شده نداده است و باید تا زمان منتظر ماند.

sibname

امتياز دهيد:
3
آزمایش ضدخش بودن صفحه اپل واچ
بازی پرطرفدار Rules برای مدتی محدود در اپل استور ر...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.