ورود / ثبت نام

ورود

بازی های برتر رایگان این هفته برای آیفون و آیپد

بازی های برتر رایگان این هفته برای آیفون و آیپد

(رایگان) DomiNations

Dominations یکی از بازیهای جذاب و پر جزئیات سبک استراتژی است که به تازگی وارد فروشگاه ابزارک شده است. در این بازی ابتدا با انتخاب یکی از 7 ملیت تاریخی همچون یونان، روم باستان، چین، مصر و… کار خود را آغاز می‌کنید و به مرور به گسترش سرزمین خود پرداخته و با گذشت هر سال کم کم ساختمانها شکل مدرن تری به خود گرفته و تکنولوژی پیشرفته تری نیز بدست خواهد آمد. همچنین همچون دیگر بازیهای این سبک ساختن یک ارتش نظامی بزرگ و حمله کردن به قلمرو دیگر افراد یکی از بخشهای مهم است.

dominations.jpg

(رایگان) Corridor Z

پس از جمله زامبی ها به یک دبیرستان تنها سه بازمانده باقی ماندند که باید سعی کنند راهی به خارج پیدا کنند. هر کدام از این سه شخضیت باید ماموریتهایی را برای رسیدن به اتاق بعدی و بدست آوردن سلاحهای بهتر و ارتقای وسایلی که برای دفاع در اختیار دارند انجام بدهند. Corrdior Z عنوانی هیجان انگیز در سبک Runner است و با گرافیک جذاب و مراجل چالش برانگیز و جذاب می‌تواند گزینه خوبی برای دوستداران سبکهای هیجانی باشد.

Corridor-Z.jpg

(رایگان) Back to Bed

اپل این هفته بازی فکری Back to Bed را بعنوان بازی رایگان هفته انتخاب نموده است. Back to Bed عنوانی مستقل و زیباست که طراحی آن بسیار به سبک بازیهایی همچون  Monument Valley شباهت دارد. در این بازی هدف شما این است که باب را که در خواب راه می‌رود به سلامت به سمت تخت خوابش هدایت کنید. این بازی دارای چهار دنیای گوناگون است که در هر دنیا 15 مرحله چالش برانگیز وجود دارد.

back-to-bed.jpg

امتياز دهيد:
5
سامسونگ چیپ‌های A9 اپل را تولید خواهد کرد؟
نسل جدید تلویزیون اپل قابلیت پشتیبانی از 4K را نخو...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.