ورود / ثبت نام

ورود

اپل چهارمین نسخه آزمایشی iOS 8.3 را منتشر کرد

اپل چهارمین نسخه آزمایشی iOS 8.3 را منتشر کرد

اپل چهارمین نسخه آزمایشی iOS 8.3 را دو هفته پس از عرضه نسخه آزمایشی قبلی و حدودا یک ماه و نیم پس از نخستین نسخه آزمایشی آن ارائه کرد. این نسخه علاوه بر توسعه دهندگان برای کاربرانی که در برنامه عرضه عمومی iOS ثبت نام کردند قابل دسترس خواهد بود. چهارمین نسخه آزمایشی iOS 8.3 با شماره ساخت 12F5061 ار طریق مرکز توسعه دهندگان و همچنین بخش Update در تنظیمات دستگاه قابل دریافت است.

در این نسخه برچسب آزمایشی (beta) که در گوشه سرویس iCloud Photo Library حک شده بود برداشته شده است، همچنین در نسخه آزمایشی پیشین اپل بخشی بنام فیلترینگ را برای پیامها معرفی کرده بود که پیامهای ارسال شده توسط دوستان و شماره‌هایی که در دستگاه ذخیره نیستند را به دو دسته جداگانه تقسیم می‌کرد، در این نسخه نام قسمتی که پیامهایی از شماره‌های ناشناس دسته بندی می‌شوند به  Unknown Senders تغییر یافته است. از دیگر تغییرات این نسخه نیز حذف شدن پشتیبانی بیسیم از CarPlay است.

تا به اینجای کار ویژگیهای مختلفی در نسخه‌های قبلی iOS 8.3 ارائه شده است که شامل متنوع شدن اموجی، پشتیبانی از سیستم تائید دو مرحله‌ای گوگل، اضافه شدن زبانهای جدید در سیری، پشتیبانی بسیسم از CarPlay، عرضه سیستم پرداخت مخصوص کشور چین و… می‌شوند.

هنوز از زمان عرضه دقیق iOS 8.3 اطلاعاتی در دسترس نیست ولی گفته می‌شود که تاریخ عرضه این نسخه باید خوالی 24 آپریل که مصادف با عرضه ساعت اپل است باشد.

sibname

امتياز دهيد:
2
دلیل تولید اپل واچ سفارشی 10 هزار دلاری چیست؟
اپل‌واچ زمان باقیمانده عمر شما را پیش‌بینی می‌کند

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.