ورود / ثبت نام

ورود

اپل واچ ۱۸ ساعت دوام شارژ باتری خواهد داشت

اپل واچ ۱۸ ساعت دوام شارژ باتری خواهد داشت

مرد شماره یک اپل، تیم کوک، امروز از راز عمر شارژ باتری اپل پرده برداشت. اپل رسماً اعلام کرد که باتری ساعت هوشمند این شرکت عمری معادل ۱۸ ساعت برای انجام کارهای معمولی دارد. البته هنوز مشخص نشده است که این باتری در حین کارهای سنگین تا چه زمانی دوام می‌آورد.

پس از اتمام کنفرانس، جزئیات بیشتری در مورد باتری اپل واچ منتشر شد. باتری مدل ۴۲ میلی متری به خاطر اندازه بزرگتری، بیشتر از مدل ۳۸ میلی متری دوام می آورد. ۱۸ ساعتی که اپل آن را به عنوان میانگین کارکرد ساعت در یک دوره شارژ معرفی کرد، همانطور که در کنفرانس گفته شده، طی آزمونی که اپل در چند بخش گرفته به دست آمده است: «۹۰ بار چک کردن ساعت، ۴۵ دقیقه کار کردن با اپلیکیشن ها، ۳۰ ساعت پخش موسیقی از طریق بلوتوث، در یک دوره ۱۸ ساعته» که شاید چندان با واقعیت جور در نیاید. ۴۵ دقیقه زمان زیادی برای کار با اپلیکیشن نیست. البته شاید در تلفن هوشمند اینطور است و در ساعت اوضاع متفاوت باشد.

در پایان به این نکته نیز باید اشاره کرد که اپل اخیراً نگرانی خود را در خصوص مصرف باتری اپل واچ نشان داده است و در حال حاضر نیز مشغول کار بر روی افزایش مدت زمان مصرف باتری این محصول به پنج ساعت برای کار سنگین و ۲۴ ساعت برای مصارف معمولی است.

 

 

امتياز دهيد:
3
مک بوک با رنگ طلایی! یک انتخاب خاص
گران ترین محصول تاریخ اپل/اپل واچ نسخه سفارشی طلای...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.