ورود / ثبت نام

ورود

9to5mac: باتری ساعت اپل در صورت استفاده مداوم 5 ساعت دوام خواهد آورد

9to5mac: باتری ساعت اپل در صورت استفاده مداوم 5 ساعت دوام خواهد آورد

در حالیکه کمتر از 3 روز به شروع کنفرانس اپل باقی مانده است و انتظار می‌رود که در آن اطلاعات جدیدی در خصوص ساعت اپل بیان شود، اما سایتهای مختلف با استفاده از منابع خود اطلاعاتی را در خصوص عمر باتری و دیگر موارد این محصول ارائه کرده‌اند.

مارک گرمن سرپرست سایت 9to5mac در مقاله‌ای اختصاصی عنوان کرده که با صحبتهایی که با منابع نزدیک به اپل که مدتی است از ساعت هوشمند این شرکت استفاده می‌کنند انجام داده است، عمر باتری این محصول را در صورت استفاده مداوم و سنگین ار آن حدود 5 ساعت و در صورت استفاده معمولی تا یک روز باقی می‌ماند.

گرمن در خصوص حالت ذخیره انرژی ساعت اپل نیز توضح میدهد:

حالت ذخیره انرژی حتی در صورتیکه باتری 100% شارژ دارد نیز قابل استفاده است. با فعال کردن این حالت نور صفحه نمایش کم شده، ارتباط ساعت با آیفون و دیگر نرم افزارهای خود به حداقل رسیده و صفحه نمایش پس از 2 ثانیه در صورت عدم استفاده خاموش خواهد شد.

بروزرسانی: سایت TechCrunch نیز در مقاله‌ای اطلاعات دیگری را در خصوص ساعت هوشمند اپل منتشر کرده است. در این گزارش اشاره شده است که بدلیل طراحی این محصول که امکان تبادل و پاسخگویی به Notification ها را بسیار اسان و سریع‌تر انجام می‌دهد، در بسیاری موارد دیگر نیازی به استفاده از آیفون برای مشاهده Notificationهای مختلف وجود ندارد و در واقع پس از خرید ساعت، استفاده از آیفون بسیار کمتر می‌شود. همچنین ظاهرا حالتی در دستگاه وجود دارد که در صورتیکه شارژ ساعت کمتر از 10% بشود، Notification ها بصورت خودکار غیر فعال میشوند.

همچنین منابع سایت از دیگر مواردی که در تجریه با ساعت مشاهده کردند نیز بسیار راضی بوده‌اند. این منابع عنوان کردند که صفحه نمایش دستگاه بسیار شفاف است و به راحتی قابل خواندن می‌باشد، Digital Crown نیز بسیار دقیق و روان است، همچنین حالت فرمان صوتی نیز بسیار عالی کار می‌کند.

 

همچنین در خصوص شارژ باتری نیز TechCrunch خبر داده است که در صورتیکه دستگاه بطور کامل تخلیه شود حدود 2 ساعت برای شارژ مجدد زمان نیاز است.

sibname

امتياز دهيد:
1
WSJ: اپل در فکر اضافه کردن پورت USB 3.0 و پشتیبانی...
دریافت رایگان کد خرید بازی Sky Gamblers: Cold War

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.