ورود / ثبت نام

ورود

نسخه آزمایشی Office 2016 برای کاربران مک عرضه شد

نسخه آزمایشی Office 2016 برای کاربران مک عرضه شد

مایکروسافت نسخه ابتدایی از Office 2016 را برای کاربران مک منتشر کرد. نسخه اصلی این نرم افزار تابستان عرضه خواهد شد ولی در حال حاضر کاربران مک می‌توانند بصورت رایگان نسخه اولیه این نرم افزار را استفاده کنند. آفیس 2016 از طریق صفحه مخصوص آن در سایت مایکروسافت قابل دریافت است و بعنوان جایگزینی برای بسته نرم افزاری iWork  اپل در نظر گرفته می‌شود.

آفیس 2016 مک نسخستین بروزرسانی بزرگ از زمان آفیس 2011 برای کاربران مک می‌باشد. مایکروسافت در طول یک دهه گذشته بارها اعلام کرده بود که قصد ندارد بسته‌های نرم افزاری خود را برای اپل عرضه کند ولی از زمان ریاست ساتیا نادلا این روند کم کم تغییر کرده و بخصوص در سال گذشته شاهد عرضه نرم افزارهای مایکروسافت برای آیپد و آیفون بودیم.

مک 2016 طراحی بسیار شبیه به نسخه ویندوز آن دارد و بخشهای مختلف آن از نسخه‌های محبوب این نرم افزار همچون آفیس 2013 ویندوز و همچنین آفیس 2011 مک الگوبرداری شده است. همچنین قابلیت همگام سازی با سرویسهای Cloud نیز در این نسخه ارتقا یافته است و پشتیبانی کاملی از Microsoft OneDrive وجود دارد. این نسخه آزمایشی حدود 2.5 گیگابایت حجم داشته و نزدیک به 6 گیگابایت از فضای دستگاه را اشغال خواهد کرد.

طبق اعلام مایکروسافت آفیس 2016 در نیمه دوم سال 2015 عرضه خواهد شد.

sibname

امتياز دهيد:
1
تیم کوک: عرضه ساعت اپل در ماه آپریل محدود به آمریک...
WSJ: اپل در فکر اضافه کردن پورت USB 3.0 و پشتیبانی...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.