ورود / ثبت نام

ورود

رونمایی از نرم افزار Todoist مخصوص ساعت اپل

رونمایی از نرم افزار Todoist مخصوص ساعت اپل

با مشخص شدن زمان عرضه ساعت اپل، این شرکت در روزهای گذشته از توسعه دهندگان درخواست کرده بود که نرم افزارهای جدیدی مخصوص این دستگاه را آماده کنند و کم کم شاهد عرضه نخستین نرم افزارها هستیم. در همین زمینه شرکت Doist تصاویری را از نرم افزار محبوب خود Todoist برای ساعت اپل منتشر کرده است.

todoist2.jpg

Todoist نرم افزار مدیریت کار مبتنی بر تکنولوزی Cloud است. کار توسعه  نسخه مخصوص ساعت این شرکت به مراحل پایانی رسیده است. هدف این نرم افزار در واقع خلاصه کردن ویژگیهایی است که در نسخه آیفون و آیپد آن وجود دارد. نسخه ساعت Todoist امکان مشاهده کارها، لیست‌ها و دسته بندی‌های هر کدام از قرارها و کارهای تنظیم شده در نرم افزار، پاسخ به نظرات و مدیریت لیست‌هاست.

به دلیل محدودیت‌هایی که از نظر میزان صفحه نمایش در ساعت اپل وجود دارد توسعه دهندگان Todoist تنها امکانات ضروری و مورد نیاز این نرم افزار را در این نسخه قرار دادند ولی طراحی خوب این نرم افزار باعث شده است که بتوان انتظاراتی که از نسخه آیفون و آیپد Todoist دارید را در این نسخه نیز برآورده سازد.

 

انتظار می‌رود که با توجه به نزدیک شدن به ماه آپریل و زمان عرضه عمومی ساعت اپل، دیگر توسعه دهندگان نیز به مرور زمان از نرم افزارهای خود رونمایی کنند.

sibname

 

امتياز دهيد:
1
دلایل ناکامی سامسونگ از رقابت پایاپای با اپل!
اپلیکیشن خارق العاده Slow Shutter را تنها برای مدت...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.