ورود / ثبت نام

ورود

بازی های برتر رایگان این هفته

بازی های برتر رایگان این هفته

Rocket Cars

rocket-cars.jpg

شرکت Illusion Labs که پیش از این بازیهای موفقی همچون Touchgrind BMX، Blast A Way و… را عرضه کرده بودند هفته گذشته بازی مسابقه‌بی جذاب Rocket Cars را عرضه کردند. در این بازی باید با انتخاب یک ماشین کار خود را آغاز کرده و مراحل مختلف و ماموریتهایی را که در هر مرحله داده می‌شود را گذرانده و با بدست آوردن امتیاز کافی می‌توانید از بین گزینه‌های مختلف ماشین جدیدی بخرید. این بازی دارای 5 حالت بازی مختلف و بیش از 65 مرحله است.

 

 

Shades

shades.jpg

اپل این هفته بازی پازلی Shades را بازی رایگان شده هفته خود برگزیده است. در این بازی باید بلوکهای هم رنگ را با هم ادغام کرده تا بلوکهای تیره تری ایجاد شود و به همین روش باید ردیفهای یک رنگی را ساخته و از رسیدن ردیف ها به سقف جلوگیری کنید.

 

Skyward

skyward.jpg

شرکت Ketchapp که سازنده بازی اعتیادآور 2048 است به تازگی بازی را عرضه کرده که از لحاظ طراحی شباهت بسیاری به بازی Monument Valley دارد. در این بازی باید دو شکل دایره‌ای را تا جایی که می‌توانید در ساختارهای هر مرحله به جلو پیش ببرید و با کسب امتیاز بالا به مرح له بعدی بروید. برای انجام این کار باید منتظر زمان مناسب برای چرخش قسمتهای مختلف ساختمان باشید و در زمان مناسب این شکلهای دیسک مانند را به جلو هدایت کنید.

 

برای دانلود بر روی اسم بازی ها کلیک کنید

امتياز دهيد:
3
تصاویر احتمالی از مک بوک ایر 12 اینچی
پیش بینی‌ها درباره زمان عرضه مک بوک ایر جدید و ساع...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.