ورود / ثبت نام

ورود

والت دیزنی اپل پی را می‌پذیرد

والت دیزنی اپل پی را می‌پذیرد

براساس گزارش این منبع خبری، این شرکت از اپل پی پشتیبانی خواهد کرد و از 24 دسامبر سال 2014، سرویس آن را در اورلاندو و فلوریدا ارائه می کند. در اکتبر 2014، دیزنی به عنوان یکی از شرکای اولیه ی اپل پی در فهرست قرار گرفت و امیدوار بود که کلیه مکان ها و شعبه های آن تا کریسمس سال جاری از سیستم پرداخت موبایلی اپل پی استفاده کنند.

با توجه به برنامه MyMagic +، پشتیبانی از اپل پی توسط دنیای والت دیزنی، که بخش تفریحاتی این شرکت است، نشان دهنده تلاش آن مجموعه برای پذیرش انواع پرداخت های غیر تماسی می باشد. در برنامه MyMagic+، بازدیدکنندگان دیزنی، می توانند با استفاده از دستبندهای جادویی (MagicBands) که نوعی از تکنولوژی های پرداخت پوشیدنی می باشد وارد مرکز تفریحاتی شوند. به وسیله آن درب اتاق خود در هتل را باز کنند و همین طور برای خرید مواد غذایی و دریافت آن در اتاق اقدام کنند.

در حال حاضر دیزنی، در حال گسترش این مفهوم است و قصد پشتیبانی از اپل پی به تنهایی را ندارد و می خواهد همه سرویس های پرداخت غیرتماسی مانند گوگل والت و کارت های اعتباری RFID را نیز به کار گیرد. در این مراحل اولیه، اپل پی برای انواع خریدها، فروشگاه ها، سرویس های سریع رستوران ها، بارها و بلیط فروشی ها به کار گرفته شده است. مکان هایی که از پایانه های پرداخت قابل حمل استفاده می کند مانند سرویس های پرداخت سرمیز رستوران ها نیز در مراحل بعدی افزوده می شود.

بازدیدکنندگان دنیای والت دیزنی می توانند نماد EMV را در هر پایانه جستجو کنند تا از پذیرش یا عدم پذیرش اپل پی و سایر روش های پرداخت آگاه شوند. انتظار می رود اپل پی در سال 2015 به سرزمین دیزنی در کالیفرنیا نیز راه یابد.

امتياز دهيد:
1
معرفی به برترین بازیهای سال 2014
بازی فوق العاده‌ی Icycle به عنوان بازی رایگان این ...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.