ورود / ثبت نام

ورود

iPhone 6 پرجستجوترین محصول الکترونیک در لیست سالانه گوگل

iPhone 6 پرجستجوترین محصول الکترونیک در لیست سالانه گوگل

گوگل امروز لیست سالانه پر جستجوترین موضوعات را در زمینه‌های مختلف منتشر کرد. بر طبق انتظار لغات مربوط به شرکت اپل در بخش تکنولوژی رتبه‌های بالای این لیست را کسب کردند. در بخش محصولات الکترونیکی iPhone 6 در رتبه نخست پر جستجوترین محصول قرار گرفت و دیگر محصولات اپل یعنی Apple Watch و iPad Air در رتبه‌های هشتم و دهم قرار گرفتند.

از دیگر محصولات پر جستجو در این دسته بندی می‌توان به Samsung Galaxy S5 در رتبه دوم، Xbox One در رتبه هفتم و Nokia X در رتبه نهم اشاره کرد. همچنین در لیست کلی پر جستجوترین لغات در همه دسته بندی‌ها نامی از هیچ محصول الکترونیک به چشم نمی‌خورد و تنها محصول مرتبط به این شاخهT بازی پرطرفدار Flappy Bird است که در لیست کلی در جایگاه ششم قرار گرفته است.

سال گذشته محصولات وابسته به اپل همچون iPhone 5S، iOS7 , iPad Air در رتبه‌های بالای پرجستجو ترین لغات در تمام دسته بندی‌ها قرار داشتند و به ترتیب سوم، یازدهم و 68 بودند. در بخش تکنولوژی و محصولات الکترونیک نیز سال پیش 5 محصول مختلف اپل iPhone 5S، iPhone 5C، iPad Air، iPad mini و حتی iPhone 6 در بین 10 محصول پر جستجو قرار داشتند.

برای مشاهده پرچستچوترینها در دسته‌های مختلف به اینجا مراجعه کنید.

امتياز دهيد:
2
برترین نرم افزارهای عکسبرداری و ویرایش عکس سال 201...
اینستاگرام با پنج فیلتر جذاب جدید آپدیت شد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.