حدود 60% دستگا‌ههای فعال، iOS 8 را نصب کرده‌اند

حدود 60% دستگا‌ههای فعال، iOS 8 را نصب کرده‌اند

حدود 60% دستگا‌ههای فعال، iOS 8 را نصب کرده‌اند

بر اساس اطلاعاتی که در صفحه پشتیبانی توسعه دهندگان در فروشگاه اپل منتشر شده است، پس از گذشت هفت و نیم هفته از انتشار عمومی  و رسمی iOS 8 بیش از 56 درصد از دستگاههای iOS این سیستم عامل را نصب کرده‌اند.

درصد نصب iOS 8 در طی دو هفته اخیر 4 درصد افزایش داشته است و بدین معناست که در طول ماه خیر حدودا 8 درصد نصب آن در دستگاهها افزایش یافته است. در خلال کنفرانس خبری مربوط به معرفی آیپد در 16 اکتبر تیم کوک اعلام کرده بود که تا تاریخ 13 اکتبر 48% دستگاهها iOS 8 را نصب کرد‌اند. پیش از آن نیز تا 21 سپتامبر این آمار در حدود 46 درصد بوده است و این نشان می‌دهد که میزان نصب این سیستم عامل روند صعودی خوبی داشته است.

یکی از دلایل افزایش میزان نصب را می‌توان به عرضه بروزرسانی iOS 8.1 در تاریخ 20 اکتبر مرتبط دانست که ویژگیهای جدیدی همچون Apple Pay، SMS Forwarding، Instant Hotspot، دسترسی به iCloud Photo Library و همچنین بازگشت Camera Roll را شامل می‌شد.

عرضه iOS 8 در ابتدا با باگ‌ها و مشکلات مختلفی همراه بود که بسیاری را نگران و نا‌امید کرد. مشکلاتی همچون از کار افتادن شناساگر لمسی، شبکه سلولار، از کار افتادن HealthKit و مشکلات دیگری که با عرضه بروزرسانی‌های iOS 8.01 بوجود آمد، نسخه‌ای بود که مشکلات فراوانی را بجای حل مشکلات قبلی برای کاربران آیفون 6 و پلاس بوجود آورده بود. اما با عرضه بروزسانی‌ iOS 8.02 و پس از iOS 8.1 این سیستم عامل به ثبات خوبی رسیده است و هر هفته به سرعت به میزان نصب شدن آن در دستگاهها افزوده می‌شود

امتياز دهيد:
1
TruSloMo؛ اپلیکیشنی برای به اشتراک گذاری کلیپ های ...
نسبت فروش آیفون 6 به آیفون 6 پلاس در ایالات متحده ...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.