چرا در تبلیغات اپل زمان ۹:۴۱ بر روی محصولات آن وجود دارد؟

چرا در تبلیغات اپل زمان ۹:۴۱ بر روی محصولات آن وجود دارد؟

چرا در تبلیغات اپل زمان ۹:۴۱ بر روی محصولات آن وجود دارد؟

همیشه برای هرچیزی در اپل دلیل وجود دارد. و این حتی شامل صفحه های نمایش دستگاهها در تبلیغات تجاری می باشد. همیشه بر روی آن ها زمان ۹:۴۲ تنظیم شده است. می توان این موضوع را در تبلیغات مختلف تجاری و همچنین بر روی وب سایت اپل مشاهده کرد. توضیح آن بسیار ساده است. این همان ساعت صبح روزی است که استیو جابز اولین نسخه ی آیفون را در سال ۲۰۰۷ انتشار داد . او در نطق اصلی خود بعد از ۴۲ دقیقه گفت : امروز اپل تلفن را اختراع می کند. و در تصویر آیفون به نمایش گذاشته شده زمان ۹:۴۲ را نشان میداد. 

اما در سال ۲۰۱۰ این موضوع تغییر کرد و با رونمایی از آیپد زمان متفاوتی بر روی صفحه نمایش ظاهر شد: ۹:۴۱، زمانی که از آن لحظه به بعد بر روی تبلیغات بر روی صفحه نمایش محصولات اپل وجود دارد. 

اما چرا این زمان در سال ۲۰۱۰ تغییر کرد؟

Scott Forestall مدیر عامل سابق بخش نرم افزاری اپل اینگونه توضیح می دهد: 

ما نطق اصلی را برای رونمایی آیپد حدود ۴۰ دقیقه پیش بینی کردیم. زمانی که تصویر محصول بر روی صفحه نمایش ظاهر می گردد. می خواستیم زمان آن با زمان تماشاگران تطبیق داشته باشد. اما می دانستیم که نمی توانیم دقیقا به راس ۴۰ دقیقه دست پیدا کنیم.

هنگامیکه آیفون رونمایی شد، ساعت دقیقا ۹:۴۲ بود. آن ها خیلی دقیق بودند. در واقع استیو جابز دقیقا آیفون را راس ساعت ۹:۴۲ رونمایی کرد. 

اما بعدا آیپد بدون هیچ دلیلی در ساعت ۹:۴۱ رونمایی شد و زمان آن جایگزین زمان قبلی بر روی تبلیغات صفحه نمایش های محصولات اپل شد.

امتياز دهيد:
5
آپدیت iOS8.1.1 beta
نرم افزارهای Word، Excel و PowerPoint برای آیفون م...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.