ورود / ثبت نام

ورود

اپل واچ ، مفهومی مدرن در دنیای ساعت

اپل واچ ، مفهومی مدرن در دنیای ساعت

چهل سال پیش صنعت ساعت سازی سوییس جای خود را به ساعت های کوارتز ژاپنی داد. ساعت های کوارتز ژاپن در مقایسه با نسل قبل خود دقت بیشتر و قیمت ارزان تر داشتند ، جانشین ساعت های مکانیکی سوییسی در بازار شدند. پس از گذشت این دو نسل امروزه این سوال مطرح است که آیا ساعت های هوشمند اپل می تواند به عنوان نسل سوم گاه شمارها محسوب شود؟

Elmar Mock از طراحان Swatch و بنیانگذار Creaholic اینچنین می گوید: من مطمئنم ساعت های هوشمند اپل بخش جدیدی در بازار به وجود آورده است ، و این بخش دارای ارزش بیشتری از صنعت ساعت سازی سنتی است. این بخش یک فرصت شگفت انگیز است.

طبق بررسی های Citi بازار ساعت های هوشمند در سال ۲۰۱۸ به ارزش حدود ۱۰ بیلیون دلار خواهد رسید که قطعا اپل سردمدار این روند رو به صعود است.

تیم کوک ، مدیر عامل کمپانی اپل، معتقد است ساعت های اپل مسیر دیگر محصولات پرفروش این کمپانی را طی خواهد نمود، مسیری که آیپاد و آیفون با بخشیدن معنای دوباره به این نوع دستگاهها طی کردند. وی در همچنین طی مراسمی بیان نمود که ما شروع به ساخت بهترین ساعت های جهان کردیم که علاوه بر سازگاری و قابلیت ارتباطی آن ، دارای دقتی نزدیک به ۵۰ میلی ثانیه است.

کارکرد ساعت های هوشمند اپل تنها مزیت آن ها محسوب نمی شود. این ساعت های هوشمند در عرصه Fashion نیز میان دیگر نسل های ساعت ها جایگاه خوبی به دست آورده است. این دستگاه ، زینت بخش کاور Vouge در چین که بی شک بزرگترین مارکت ساعت در جهان است، گردید و همچنین در هفته ی مد پاریس در بوتیک  Colett به نمایش گذاشته شد.

امتياز دهيد:
3
نوید نسخه ی بتای آفیس برای مک در نیمه ی اول سال ۲۰...
تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) را تسلیت می گوییم.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.