آیپد ایر۲ به میزان 68 درصد از آیپد ایر و 55 درصد از آیفون 6 سریع‌تر است

آیپد ایر۲ به میزان 68 درصد از آیپد ایر و 55 درصد از آیفون 6 سریع‌تر است

آیپد ایر۲ به میزان 68 درصد از آیپد ایر و 55 درصد از آیفون 6 سریع‌تر است

در جدیدترین بنچمارک‌های آیپد ایر 2 مشخص شده است که این دستگاه حدود 68 درصد از آیپد ایر قبلی و 55 درصد از آیفون 6 سریع تر است. البته اینکه دستگاهی که تازه عرضه شده است از نسخه قبلی خود سریعتر باشد چندان نکته عجیبی نیست اما مقایسه این محصول با آیفون قابل توجه است.

برای نسختین بار در تاریخ دستگاههای iOS پردازنده A8X استفاده شده در آیپد ایر دو بصورت سه هسته‌ای با سرعت 1.5Ghz است. آیپد ایر 2 دارای رم 2 گیگابایتی است که این مشخصه نیز برای اولین بار در دستگاههای iOS استفاده شده است. بدون شک مشخصات فنی و قدرت آیپد ایر 2 بر روی کاغذ بسیار بالا است ولی این موضوع تنها در آمار و ارقام روی کاغذ خلاصه نمی‌شود و در جدیدترین بنچمارکی که سایت Macrumors منتشر کرده است به وضوح قدرت آیپد ایر 2 نشان داده شده است.

multicore.jpg

 

در بنچمارکهای چند هسته‌ای، آیپد ایر 2 در تست GeekBench با اختلاف نسبتا زیاد با دیگر محصول تازه اپل یعنی آیفون 6 بهترین عملکرد را در بین دستگاههای اپل داشت. آیپد ایر 2 در این تست امتیاز 4477 را بدست آورد که تقریبا 1.6 برابر ایفون 6 بود. در بنچمارک تک هسته‌ای نیز باز آیپد ایر 2 از آیفون 6 سبفت گرفت و با امتیاز 1812 در برابر 1609 امتیاز آیفون 6 در رتبه نخست قرار گرفت.

 

امتياز دهيد:
11
بیانیه تیم کوک ، مدیر عامل اپل در خصوص فروش محصولا...
نرم افزار برتر هفته: پلیر Infuse 3

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.