ورود / ثبت نام

ورود

بیانیه تیم کوک ، مدیر عامل اپل در خصوص فروش محصولات

بیانیه تیم کوک ، مدیر عامل اپل در خصوص فروش محصولات

ما در سال مالی ۲۰۱۴ موفق شدیم رکورد تازهای را ثبت کنیم ، رکورد بیشترین فروش آیفون با عرضهی آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس را داشتیم . به لطف نوآوری ما در آیفونها، آیپدها و کامپیوترهای مک در کنار iOS 8 و OS X Yosemite ما خود را برای فروش فوقالعاده قوی در فصل تعطیلات آماده میکنیم. ما همچنین به شدت هیجان زده هستیم تا محصولات سال آینده خود شامل ساعت هوشمند ( اپل واچ ) و دیگر سرویسها و محصولات جدید را عرضه کنیم . 

بعد از ظهر دیروز اپل ، گزارش مالی سه ماه سوم ۲۰۱۴ خود را اعلام کرد . نتایج خیره کننده بودند .

به لطف فروش بالای iPhone و کامپیوترهای مک ، اپل به آمار ۴۲.۱ میلیارد دلار فروش و ۸.۵ میلیارد سود خالص برای سه ماهه سوم سال ۲۰۱۴ دست یافت که هر دو این ارقام ، رکورد تازه ای برای اپل نسبت به سال پیش محسوب می شود .  به موجب افزایش سود خاص ،  به هر سهم از سهام این شرکت ، ۱.۴۲ دلار سود اختصاص داده میشود . این رقم در مدت زمان مشابه سال گذشته ۱.۱۸ دلار بوده که رشد ۳۷ درصدی را نشان میدهد . 

اپل توانست با فروش ۳۹.۳ میلیون دستگاه ایفون ، ۱۲.۳ میلون آیپد ، ۲.۶ میلیون آیپاد و ۵.۵ میلیون کامپیوتر مک به این آمار و ارقام دست یابد که دلیل آن ، موفقیت چشم گیر در فروش ایفون ۶ و ۶ پلاس و افزایش تقاضا برای کامپیوترهای مک این شرکت نسبت به همین بازه زمانی در سال ۲۰۱۳ می باشد . انتظار میرود با معرفی آیپد ایر ۲ و آیپد مینی ۳، در انتهای ۲۰۱۴ باز هم شاهد افزایش فروش تبلتهای اپل باشیم .

 

نکته جاب این است که تبلیغات منفی برای محصولات این شرکت نیز نتوانست مانع ثبت رکوردهای فروش برای آيفونها شود تا اپل یک فصل مالی شگفت انگیز را پشت سر بگذارد. آيفونهای اپل سریعترین آمار فروش در بین کل محصولات آیتی دنیا را در اختیار دارند. اپل موفق شد تنها در سه روز ابتدایی عرضهی این محصولات به فروش خیرهکنندهی ۱۰ میلیون دستگاه دست یابد

امتياز دهيد:
4
لینک مستقیم دانلود آیتونز نسخه 12.0.1
آیپد ایر۲ به میزان 68 درصد از آیپد ایر و 55 درصد ا...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.