تست قدرت دو پرچمدار،آیفون 6 قوی تر از گلکسی نوت 4

تست قدرت دو پرچمدار،آیفون 6 قوی تر از گلکسی نوت 4

تست قدرت دو پرچمدار،آیفون 6 قوی تر از گلکسی نوت 4

اولین بنچمارک‌هایی که از گلکسی نوت ۴ موجود در کره منتشر شده، نشان دهنده این موضوع است که این دستگاه قدرت عملکردی بهتر از دیگر دستگاه‌های اندرویدی دارد، اما آخرین غول سامسونگ هنوز در پشت رقبای اصلی خود یعنی آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس در زمینه عملکرد عقب افتاده است

سایت فون‌ آرنا به مقایسه امتیاز‌هایی که گلکسی نوت۴ (نسخه اکسینوس) و آیفون ۶ در بنچمارک‌های مختلف کسب کرده‌اند، پرداخته است. نتیجه مقایسه انجام شده نشان دهنده کسب امتیاز بیشتر دستگاه ساخت اپل در بسیاری از آزمایش‌ها است.

با اینکه آیفون ۶ تنها از یک پردازنده دو هسته‌ای بهره می‌برد اما در آزمایش‌های Sunspider ،Geekbench 3.2 single-core ،GFXBench T-Rex ،3D Mark Ice Storm Unlimited توانسته امتیاز بیشتری نسبت به گلکسی نوت ۴ سامسونگ بدست آورد. البته نوت ۴ در آزمایش‌های Geekbench 3.2 multi-core و 3D Mark Ice Storm Unlimited Ice Storm تقریبا توانسته به امتیاز آیفون دست یابد. همچنین نوت ۴ توانسته در دو آزمایش Browsermark و 3D Mark Physics آیفون ۶ اپل را شکست بدهد.

iphone_6-is-better.pngجالب است بدانید که گلکسی نوت ۴، رقیب آیفون ۶ در این آزمایش، به پردازنده ۸ هسته‌ای اکسینوس 5433 و پردازنده گرافیکی Mail T-760 که در آسیا به فروش می‌رسد، مجهز بوده است. نسخه کوالکام این دستگاه تا چند هفته دیگر در بازار‌های بین‌المللی عرضه خواهد شد و این دستگاه احتمالا عملکرد بهتری از خود در رقابت با آیفون ۶ اپل بر جای خواهد گذاشت.

زومیت

امتياز دهيد:
3
اضافه شدن قابلیت چک کردن Activation Lock به سایت آ...
معرفی آیپد و آی‌مک جدید در کنفرانس مهرماه اپل

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.