ورود / ثبت نام

ورود

برای خم کردن آیفون 6 و آیفون 6 پلاس بیش از 30 و 40 کیلوگرم فشار نیاز است

برای خم کردن آیفون 6 و آیفون 6 پلاس بیش از 30 و 40 کیلوگرم فشار نیاز است

این روزها بحث خم شدن گوشیهای جدید آیفون سر و صدای زیادی را به راه انداخته است و بسیاری اپل را بدلیل طراحی ضعیف این گوشیهای جدید که موجب خم شدن آسان آنها می‌شود مورد انتقاد قرار می‌دهند. هفته‌ی گدشته برخی از کاربران اعلام کرده بودند که آیفونهای جدید در جیبهایشان خم شده است و به همین دلیل آزمایشی صورت گرفته است که میزان مقاومت این محصولات جدید نسبت به فشار را ارزیابی کند.

سایت Consumer Reports در گزارشی عنوان کرده است که آیفونهای جدید آن قدری هم که به نظر می‌رسد به آسانی خم نمی‌شوند. پس از انجام تستهای سه مرحله‌ای انطاف پذیری و تحمل فشار بر روی چند گوشی هوشمند برتر بازار مشخص شد که آبفون 6 می‌تواند تا 70 پوند (31 کیلوگرم) فشار و آیفون 6 پلاس نیز تا 90 پوند (40 کیلوگرم) فشار را پیش از خم شدن تحمل کند.

در این آزمایش گوشی HTC One M8 تا 31 کیلوگرم فشار، آیفون 6 تا 31 کیلوگرم فشار، آیفون 6 پلاس تا 40 کیلوگرم فشار، ال جی G3 تا 59 کیلوگرم فشار، آیفون 5S تا 59 کیلوگرم فشار و سامسونگ گالکسی نوت 3 نیز تا 68 کبلوگرم فشار را پیش از خم شدن تحمل کردند.

iphone-6-ben.jpg

با این حساب و با توجه به آزمایشهایی که بر روی دیگر گوشیها نیز صورت گرفته است، تمامی جنجالهای اخیر که با عنوان Bendgate مطرح شده بود و توجه رسانه‌ای بسیاری را در این خصوص معطوف اپل کرده بود پایان می‌پذیرد، زیرا درست است که دو آیفون جدید تحت فشار زیاد خم می‌شوند اما دیگر گوشیها نیز از این موضوع در امان نیستند.

پس از پوشش گسترده خم شدن آیفونهای جدید توسط رسانه‌ها، اپل روز پنج شنبه چندین خبرنگار را به آزمایشگاه آیفون واقع در کاپرتینو دعوت کرد و با پس از اینکه آنها را از نزدیک با آزمایشات مربوط به میزان تحمل پذیری دو آیفون جدید آشنا کرد، عنوان کرد که پیش از تولید گسترده این دو محصول بیش از 15 هزار تست مقاومتی بر روی آیفون 6 و آیفون 6 پلاس صورت گرفته است.

sibname

امتياز دهيد:
10
کیبورد جدید GIF Keyboard برای iOS 8
آموزش اضافه کردن Hotspot در iOS8

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • بعضی از افراد فقط سعی دارند که اعتبار اپل رو در میان مردم خراب کنند ولی نمیتونند با این کارها طرافداران اپل رو از بهترین محصولات اپل باز دارند

    9 پاسخ
  • بعضی از افراد فقط سعی دارند که اعتبار اپل رو در میان مردم خراب کنند ولی نمیتونند با این کارها طرافداران اپل رو از بهترین محصولات اپل باز دارند

    18 پاسخ

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.