ورود / ثبت نام

ورود

بازی های برتر رایگان این هفته اپ استور

بازی های برتر رایگان این هفته اپ استور

با عرضه iOS 8 در هفته‌ی گذشته، هفته‌ی پر تب و تابی را در فروشگاه اپ استور شاهد بوده و هستیم. توسعه دهندگان مختلف در تلاش هستند تا نرم افزارهای خود را برای سازگاری با این سیستم عامل جدید و همچنین ویژگیهایی که به واسطه رابطهای کاربردی برنامه نویسی جدید (API) اضافه شده است بروزرسانی کنند. لیست این هفته ما نیز ترکیبی از نرم افزارهای بروز شده برای iOS 8 و نرم افزارهای عادی است:

Epic Zen Garden

zen-garden.jpg

 این بازی نخستین بار در WWDC نمایش داده شد و دلیل نمایش آن نیز استفاده از ویژگی جدیدی است که در iOS 8 وجود دارد و نام آن متال است. رابط متال به توسعه دهندگان این امکان را می‌دهد که از حداکثر توان گرافیکی دستگاه برای ساخت بازی و نرم افزارهای گرافیکی مختلف استفاده کنند. در این بازی در واقع محیطهای مختلفی با جزئیات زیاد طراحی شده است و درآن از موتور Unreal Engine 4 استفده شده است که حس طبیعی بودن را به کاربر القا کند. در اینجا میتوانید به کنار یک درخت رفته و با تکان دادن آن برگها را به زمین بیاندازید، سپس با وزیدن برگها را به پرواز دربیاورید و یا با حرکت دادن دریاچه مصنوعی ماهی‌ها را به خود جلب کنید و آنها را به سمت انگشت خود بکشانید. این بازی مخصوص آیفون 5 اس و دو آیفون جدید اپل است و نیازمند iOS 8 است.

 

 

Beach Buggy Racing

beach-buggy.jpg

نسخه جدید بازی مسابقه‌ای محبوب Beach Buggy Blitz که بیش از 30 میلیون کاربر در دنیا آن را بازی کردند توسط شرکت Vector Unit منتشر شده است. در این نسخه سرعت ماشیها افزایش یافته است و رقیبان بیشتری در بازی وجود دارند. در این بازی بجای رانندگی بدون زمان، باید در زمان معین مسابقه ها را به پایان برسانید تا سه ستاره هر مرحله را کسب کرده و با بدست آوردن امتیازات مناسب به ارتقای قدرت ماشین و … بپردازید. همچنین یک نوانر انرژی در این نسخه وجود دارد که نشان می‌دهد تا چه میزان در یکبار ورود به بازی می‌توانید به رقابت بپردازید. این بازی سرگرم کننده نیازمند iOS 7 به بالا می‌باشد.

 

 

Real Steel

real-steel.jpg

اپل این هفته به سراغ یکی از باریهای الهام گرفته شده از فیلمهای بلاک باستری رفته و بازی Real Steel را بعنوان بازی رایگان شده این هفته انتخاب کرده است. Real Steel از روی فیلمی با همین نام محصول سال 2011 ساخته شده است. بازیکنان در این بازی در نقش رباتهای بوکسور قرار دارند و باید با دیگر رقیبان به مبارزه بپردازند. در این بازی می‌تونید از بین 33 روبات موجود یکی را انتخاب کرده و همچنین این امکان را دایرید که روبات مورد نظر خود را بسازید.

 

sibname.App store

امتياز دهيد:
4
آیفون 6 بررسی تخصصی و تفکیک قطعات سخت افزاری
عملکرد عالی آیفون 6 و آیفون 6 پلاس در نخستین بنچما...

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.