ورود / ثبت نام

ورود

بررسی مک بوک ایر جدید اپل: سرعت بیشتر، قیمت کمتر

بررسی مک بوک ایر جدید اپل: سرعت بیشتر، قیمت کمتر

همانطور که پیش بینی شده بود ، اپل امروز لبتاپ های ایر جدید خود را ارایه کرد. هرچند تغییرات بزرگی در این دستگاه ها ایجاد نشده اما، پردازنده های سریعتر از سری هازول و قیمت 100 ارزانتر آنها، لبخندی بزرگ بر چهره اپل دوستان به جای میگذارد.

مک بوک ایر جدید اپل

این مدل جدید هم اکنون در کلیه اپل استور های سراسر دنیا در دسترس خریداران است. همچنین از مدل 12 اینچی با نمایشگر رتینا هم هیچ خبری نیست.

ایر جدید قطعه به قطعه ، شبیه مدل قدیمی است :توان نمایش 1,440x 900 توان نمایش, Intel HD 5000 پردازنده ی گرافیکی, 4GB رم, و انتخاب بین  128 یا 256GB فضای زخیره سازی.

تنها تفاوت مشهود در توان پردازنده است. پردازنده ی جدید توان پردازش 1.4 تا 2.6 گیگاهرتز را دارا است. اگر این پیشرفت شمار مشعوف نکرده شاید افزایش زمان کارکرد دستکاه در حال پخش با ایتونز بتواند جبران کند. ولی اگر هنوز هم شگفت زده نشده اید حتمی قیمت 100 دلار ارزانتر شما را بر سر ذوق خواهد آورد.

مک بوک ایر جدید اپل

البته باید گفت که تمام این تغییرات بدون کاهش بازده باطری دستگاه است. با این تغییرات اپل بار دیگر طرفدارانش را خوشهال کرد و البته به خیل عظیم آنها نیز افزوده. شما میتوانید مک بوک ایر جدید اپل را در صفحه رسمی آن ببینید

امتياز دهيد:
1
فردا مک بوک ایر جدید ارایه خواهد شد
مقایسه ی حساب های کاربری فعال: آمازون در برابر اپل

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.