ورود / ثبت نام

ورود

توقف پروژ iPad pro توسط اپل

توقف پروژ iPad pro توسط اپل

بر اساس یک سری گزارش ها ، اپل پروژه ی iPad Pro با نمایشگر ۱۲.۵ اینچی را متوقف کرده. آن دسته از علاقمندان که اخبار تبلت های ۱۳ اینچی اپل را پی گیری می کردند، فعلا باید این پروژه را فراموش کنند.

آی پد پرو 12.5 اینچی

بر اساس گزارشهای جدید شرکت کوپرتینو به خاطر مشکلات متعدد در ارایه این محصول موقتا این پروژه را متوقف کرده. با استناد به مسیر های تامین منابع ، امروز دیجی تایمز گزارش داد؛ مشکلات مختلفی در تولید این دستگاه به وجود آمده. بزرگترین مشکل پیش روی این پروژه مشکلات توسعه دهندگان و همچنین حمایت و پشتیبانی از اکوسیستم آن خواهد بود. به دنبال شایعات این محصول در اطراف اپل، سامسونگ تبلت ۱۲.۲ اینچی خود را ارایه داد،. هر چند هنوز برای اظهار نظر شاید کمی زود باشد اما دیجی تایمز پیش بینی فروش این محصول را کمتر از ۱ میلیون دستگاه در سال می داند.

آِی پد پرو 12.5 اینچی

پروژه iPad Pro فعلا متوقف است و آنچه در اینباره مسلم است عدم ارایه این محصول طی سال جاری و سال آینده است. همیشه در اخبار راجع به این محصول ابهاماتی وجود داشته ، از جمله کیفیت تصویر و یا ارایه نرم افزارهای خاص آن در آی او اس و همچنین طراحی ظاهری آن و صد البته قابلیت های ارگنومیک این دست گه. البته از قرار معلوم اپل هم پاسخی برای این جوابها ندارد. این پروژه موفتا متوقف شده و پرونده ی آن فعلا بسته می ماند.

امتياز دهيد:
4
تصاویر زمینه برگزیده: باز هم زندگی
کنفرانس بین المللی اپل در 2 ژوئن 2014

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.