ورود / ثبت نام

ورود

جایزه ی 150 هزار دلاری در دستان GeoHot

جایزه ی 150 هزار دلاری در دستان GeoHot

جرج فرانسیس هاتز معروف به GeoHot مبلغ 150 هزار دلار بابت آشکار سازی مشکلات امنیتی گوگل کروم دریافت کرد. گوگل هفته ی گذشته رقابتی تحت عنوان Pwnium 4 security در کنفرانس کن سک وست (CanSecWest) در ونکور کانادا به راه انداخته بود. این رویداد با صدها و هزاران دلار جایزه به پایان رسید . جوایز برای هکرهایی بود نقطه ضعف گوگل کروم را آشکار کرده بودند. باور کنید یا نه 150 هزار دلار از این جوایز به GeoHot تعلق گرفت.

GeoHot هکر معروف

برای کسانی که با این نام آشنا نیستند باید توضیح بدهم که GeoHot در هفت سال اخیر تیترهای زیادی را به خود اختصاص داده. پس از حک ایفون او استعداد خود را در PS3 به نمایش گذاشت، که البته مشکلاتی زیادی هم برای وی از طرف سونی ایجاد شد. همچنین بجز در فیسبوک او را می توانید در کمپ توسعه دهندگان اپل نیز بیابید.

هکر ای او اس

این اولین باری نیست که GeoHot جایزه ی کلانی را به لطف استعداد هایش از آن خود میکند. در سال 2009 وی مبلغ 10 هزار دلار بابت شکستن قفل ایفون با بیس بند 05.11.07 در ای او اس 3.1.2 گرفته بود. همچنین اخیرا شایعاتی از معامله ای بین او و اپل برای فروش جیلبریک ای او اس 7 به مبلغ 350 هزار دلار شنیده می شد.

تقدیم به م.د

امتياز دهيد:
5
دو ویدیوی جدید و منحصر به فرد از طراحی مفهومی آیفو...
تصاویر زمینه برگزیده: باز هم زندگی

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.