ورود / ثبت نام

ورود

آخرین اخبار جیلبریک : پشتیبانی Zeppelin از ای او اس۷ ،بیت اس ام اس و تلاش برای ارایه ی سایدیا ی ۶۴ بیتی

آخرین اخبار جیلبریک : پشتیبانی Zeppelin از ای او اس۷ ،بیت اس ام اس و تلاش برای ارایه ی سایدیا ی ۶۴ بیتی

زپلین Zeppelin برای ای او اس ۷ بروز شد. با این تویک می توانید نام اپراتور را در گوشی خود به هر نامی که دوست دارید تغییر دهید. همچنین می توانید بجای نام از نماد هایی که در این تویک موجود است استفاده کنید. نماد های موجود در برنامه شامل :Abstergo, Android, Aperture Science, Apple, Assassin’s Creed, Autobots, Batman, Beats By Dre, Cloud, Dark Knight, Deceptions, Nike, Pac-Man, Space Invaders, Storm Trooper, Superman, Triforce, و Windows است . در بروزرسانی های آینده توان استفاده از نمادهای بیشتر و همچنین نماد های تولید شده ی شخصی کاربر نیز اضافه خواهد شد.

Zeppelin زپلین برای ای او اس ۷

همچنین زپلین برای بروز رسانی ۶۴ بیتی خود تلاش میکند.

نرم افزار بیت اس ام اس  (biteSMS) نسخه ۸ بتا ی خود را ارایه می دهد. پنج سال و نیم از اولین ارایه ی این تویک می گذرد . تویکی که کاربران را قادر به ارسال پیامک های زمانبندی شده ، پاسخ سریع به پیامکها و ارسال سریع پیامک می کند.

از دیگر اخباری که این روز ها بعد از ارایه نسخه ی جدید ۱.۰.۱ The evad3rs به گوش می رسد، تلاش جی فریمن (Jay Freeman) معروف به (saurik) برای ارایه ی نسخه ی ۶۴ بیتی از سایدیا است. وی با استقبال از ارایه ی پردازنده ی ۶۴ بیتی A7 توسط اپل و توان بالای آن ابراز امیدواری کرده که به زودی نسخه ی ۶۴ بیتی سایدیا را با توان پشتیبانی از تویک های ۶۴ بیتی و ۳۲ بیتی ارایه کند.

امتياز دهيد:
11
روش برطرف کردن اررور “failed to fetch” در سایدیا ب...
۱۰ برتر اپ استور در سال ۲۰۱۳ : دسته اول بازی ها

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.