ورود / ثبت نام

ورود

آیفون ایر؟!

آیفون ایر؟!

 

طراح ایتالیایی، "Federico Ciccarese"، یک طرح مفهومی برای مجموعه Air اپل پیشنهاد داده است : آیفون ایر باید از جنس پلاستیک بسیار سبک باشد تا بتواند وزن را کاهش دهد.

در دنیای طراحی حرفه ای سخت افزار تلفن همراه، کمتر کسی را می توان یافت که با اپل و طراح بی نظیرش "Jony Ive" قابل مقایسه باشد.

"Federico Ciccarese" با این طرح مفهومی، تنها چهره خودش را خراب کرد. طرح "Ciccarese" برای آیواچ، طرحی بسیار جذاب بود و طرح جدید او، پیشنهاد افزودن آیفون ایر به مجموعه Air اپل است .

b2ap3_thumbnail_iphone_air.jpg

"Ciccarese" در مورد جزئیات طرحش صحبتی نکرده است، و فقط به گفتن یک جمله که آیفون ایر سبکترین و نازکترین خواهد بود، بسنده کرده است.

با توجه به استقبال اندک از آیفون 5C که پلاستیکی است این طرح چندان خلاقانه به نظر نمی رسد و با شناختی که از اپل داریم اگر واقعا اپل قصد ساخت آیفون ایر را داشته باشد قطعا این کار را به روش خودش انجام خواهد داد و کیفیتش را فدای سبکی نخواهد کرد.

با وجود نوت بوکی به سبکی هوا!(MacBook Air)، و حالا هم  آیپد ایر، افزوده شدن آیفون ایر به این مجموعه، دور از انتظار نیست. هرچند تیم کوک باید مدتی برای فروش آیفون 5S و 5C به آنها فرصت دهد و نمیتواند به این زودی ها، محصول جدیدی روانه بازار کند.

به نظر شما اپل مجموعه Air را با آیفون ایر کامل خواهد کرد؟

امتياز دهيد:
11
اپل ظاهراً برای فروش آیپد ایرش کُری نمی خواند!
بنچمارک ایپد ایر ،۹۰٪ توان بیشتر

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.