ورود / ثبت نام

ورود

اپل ظاهراً برای فروش آیپد ایرش کُری نمی خواند!

اپل ظاهراً برای فروش آیپد ایرش کُری نمی خواند!

 

معمولاً اپل آمار فروش اولیه خود را اعلام می کند، ، اما این بار، با وجود گذشت مدت زیادی از شروع فروش، هنوز آماری را منتشر نکرده است. همانطور که در خبرها ذکر شده، اپل در اولین دوشنبه پس از شروع فروش آیفون 5C و 5S اعلام کرد که  9 میلیون دستگاه فروخته است.

احتمالاً اپل این بار کمی دیرتر آمار را اعلام می کند و یا تصمیم دارد پس از فروش آیپد مینی با صفحه نمایش رتینا، آمار فروش هر دو دستگاه را با هم ارائه کند. سال پیش، فروش و پیش فروش آیپد رکورد 3 میلیونی را به نام خود ثبت کرده است. امسال هنوز از آمار پیش فروش آیپد ایر خبری نشده، آیپد مینی رتینا هم هنوز روانه بازار نشده است.

b2ap3_thumbnail_cdv_photo_001_20131105-110436_1.jpg

هرچند بدون آمار و ارقام رسمی نیز می توان حدس زد که آیپد ایر، فروش بهتری نسبت به  نیاکان خود تجربه کرده است و حتی به جرأت میتوان حدس زد که تا  چهار برابر بیشتر از آیپد 4  فروش داشته باشد. تغییرات ظاهری و همچنین ارتقاهای سخت افزاری و نرم افزاری، توجه همه را به خود جلب کرده است. همانطور که قبلا نیز گفته شده، "Piper Jaffray" پیش بینی فروش 2.5 تا 3.5 از این دستگاه را کرده است.

امسال اپل گسترده ترین فروش در تاریخ فعالیتش را  ترتیب داده است، 42 کشور میزبان آیپد ایر خواهند بود، از جمله کشور پهناور چین و برای اولین بار ترکیه. اپل سال گذشته، تنها در 27 کشور آیپد 4 را عرضه نمود.

امتياز دهيد:
13
با کاغذهایA4 چه کارهایی میشود کرد؟پیانو ساخت!
آیفون ایر؟!

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

اعضایی که در این گفتگو شرکت کرده اند

انفورماتیک نوین

  • درباره NIC
  • پرسنل NIC
  • تغییرات سایت
  • موقعیت‌های شغلی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.